Otel Bayburt Konaklama
Otel Bayburt Konaklama

Bayburt Otelleri ve Bayburt Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur.

Bayburt Otelleri

Bayburt ilimiz 80.417 nüfusu ile Karadeniz Bölgemizin önemli şehirlerinden biridir. İlimize bağlı 2 ilçe bulunur.  Buraya iş ve gezi amaçlı her yıl çok sayıda kişi ziyaret eder.

Göz at ;

  1. Bayburt Gezilecek Yerler
  2. Bayburt Gece Hayatı
  3. Salyazı Havalimanı (Gümüşhane-Bayburt) Nerede, Nasıl Gidilir?
  4. Bayburt’da Gezilecek 10 Yer
  5. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Bayburt’un ilçeleri
  7. Bayburt Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Bayburt Otelleri ve Bayburt Otel Fiyatları

Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde konaklama yeri bulmak mümkündür. Şimdi ilimizde yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Bayburt Otel Fiyatları

1-Hotel Bayburt Konaklama: Bayburt’un girişinde yer alan bu otel, 90 Oda ve 180 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde; Fitness, Sauna, Buhar Banyosu ve Geleneksel Türk Hamamı bulunur. Bu tesis hem iş hem de gezi amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Büyük Bayburt Otel: Bayburt şehir merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde çok farklı hizmet olanakları bulunur. Otelin birbirinden şık ve zarif şekilde dizayn edilmiş  54 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Saracoğlu: Bayburt’ta yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarını memnun etmektedir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz