Bitlis Otelleri ve Bitlis Otel Fiyatları
Bitlis Otelleri ve Bitlis Otel Fiyatları

Bitlis Otelleri ve Bitlis Otel Fiyatları ile merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalışıcağız. Umarım bu yazı işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Bitlis Otelleri

Bitlis 341.474 toplam nüfusu Ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan harika bir şehirdir. Bitlis’e bağlı 7 ilçe bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi, iş ve gezi amaçlı seyahat yapmaktadır.

Göz at ;

  1. Bitlis Gezilecek Yerler
  2. Bitlis’de Gezilecek 10 Yer
  3. Bitlis Gece Hayatı
  4. Bitlis Nerede?
  5. Bitlis Otelleri ve Bitlis Otel Fiyatları
  6. Bitlis Hakkında, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Süphan Dağı Nerede, Nasıl Gidilir
  8. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok noktasında çok sayıda konaklama alanı bulunur.

Genelde Bitlis merkezi ve Tatvan merkezinde birçok otel, pansiyon ve konuk evi bulunmaktadır. Yine diğer ilçelerinde de otel ve Öğretmen evi bulunmaktadır. Şimdi bu şehrimizde yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Bitlis Otel Fiyatları

1-The Crater Otel: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, 3 tarafı açık eşsiz göl, orman ve dağ manzarasıyla yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin 43 odası bulunur. Bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mostar Hotel Tatvan: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, Van Gölü’ne sadece 200 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Otel bünyesinde Türk hamamı, sauna ve konforlu odaları bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanak bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Taşar Royal Hotel: Bitlis – Tatvan’da yer  alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel, Van Gölüne oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Tatvan Kardelen: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, Van Gölü’ne yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Otelin harika manzaralı odaları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Yeşilırmak Merit Otel: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan Yeşilırmak Merit Hotel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde Çocuk oyun alanı ve dağ manzaraları sunan otelin restoranında harika yemekler tadabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bitlis Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-Şark Mermer Otel: Bitlis şehir merkezine 3 km uzaklıkta yer alan bu otel; iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Yüksel Otel: Bitlis’in Güroymak ilçesinde yer alan bu 3 yıldızlı otel,  toplam 52 oda ve 110 yatak kapasiteli olup yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Karaman: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel,  Nemrut Dağı’nın ve gölün muhteşem manzarasına sahip bir teras bulunur. Van Gölüne oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Tatvan Park Otel: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Dinç: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, Van Gölü ve Tatvan sahiline 500 metre uzaklıkta yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bitlis Gezi Rehberi hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Bitlis Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here