Caddebostan Dalyan Park Nerede

Caddebostan Dalyan Parkı İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunur. Bu park Kadıköy ilçemizin akciğerleri sayılmaktadır. Şehre yakın huzur bulunacak bir yerdir.

Caddebostan Dalyan Park çocuk oyun alanı

Kadıköy yakasının en güzel sahil bantlarından biridir. Burası parklar, yeşil alanlar, spor alanları, yürüyüş parkurları, plajlar ve bir sürü büfe ile gelen ziyaretçilerin hizmetindedir. Burası temiz ve bakımlı haliyle ziyaretçileri mıknatıs gibi kendine çekmektedir.

Caddebostan Dalyan Parkı

Bu parkta Asfalt Özel Bisiklet Yolu, Metre Suni Çimden Koşu Parkuru, 2 Adet Kauçuk Tabanlı Egzersiz Alanı, Avrupa Standartlarında 4 Adet Çocuk Oyun Grubu, 4 Adet Basketbol Ve Tenis Sahası -Modern Tuvaletler -Köpek Gezdirme Alanları Ve Köpek Tuvaleti Alanı -Güvenlik Ve Teknik Destek Bürosu ile sizin hizmetinizdedir.

Caddebostan Dalyan Park

Yolunuz düşerse buraya gelebilirsiniz. Sahil bandında yürüyüş yapabilirsiniz. Yine burada spor yapabilirsiniz. Yorulduğunuzda çimlere oturabilirsiniz. Çocuklarınız için oyun alanı bulunmaktadır. ayrıca bir şeyler yiyip içmeniz içinde çok güzel yerler bulunmaktadır.

Caddebostan Dalyan Park yolu
Caddebostan Dalyan Park Nerede
Caddebostan Dalyan Park İstanbul
CadCaddebostan Dalyan Park çocuk oyun alanı

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here