Davraz Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Konaklama

Isparta il sınırlarında bulunan Davraz Kayak Merkezi, Kış aylarında birçok kişinin akın ettiği bir yerdir. Kış mevsimi yaklaşıyor. İçimizi ısıtacak bir kayak merkezi arıyorsanız burası sizin için doğru adrestir. Buraya gelip harika zaman geçirebilirsiniz. Birçok pisti bulunan kayak merkezde gönlünüzce kayabilirsiniz.

Davraz Kayak Merkezi Nerede?

Davraz Kayak Merkezi, Isparta il merkezine bağlı Çobanisa Köyünde bulunur. Isparta şehir merkezine 26 km, Isparta Havalimanına 50 km, Eğirdir ilçe merkezine 23 km, Antalya havalimanına 125 km uzaklıktadır.

Davraz Kayak Merkezi Nasıl Gidilir?

Davraz Kayak Merkezi’ne ulaşım oldukça kolaydır. Kış mevsiminde bile yollar kapanmaz yollar tamamen asfaltıdır. Buraya şahsi aracınızla veya kent merkezden kalkan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Davraz Kayak Merkezi Konaklama İmkanları

Davraz Kayak Merkezi’nde birçok konaklama imkanı bulunur. Burada  4 yıldızlı ve 280 yatak kapasiteli SİRENE DAVRAS OTEL, 84 yatak kapasiteli Süleyman Demirel Üniversitesi Uygulama Oteli, 55 yatak kapasiteli ISPERİA DAVRAZ OTEL olmak üzere 3 adet otel bulunmaktadır. Ayrıca Çobanisa Köyü’nde 24 yatak kapasiteli Davras Dağ Evleri adında bir de pansiyon bulunmaktadır. Davraz Otelleri ve Davraz Otel Fiyatları hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Davraz Otelleri ve Davraz Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here