Forum Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Forum Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Forum Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?– Mersin ili, Yenişehir ilçe sınırında yer alan  Forum Mersin Avm, 2007 yıllında hizmette açılan renkli ve popüler bir alışveriş merkezidir.

Ülkemizin en büyük limanı olan Mersin Limanı ve hızla büyümekte olan Akdeniz Sahilinde yer alan  Forum Mersin Avm, bölgede hizmet veren ilk açık hava alışveriş merkezi olarak bilinmektedir. 65.000 m2 alan üzerinde yer alan bu alışveriş merkezi, yıl boyunca çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır.

Forum Mersin Avm bünyesinde; çok sayıda seçkin mağaza, sinema salonları, restoran, cafe, eğlence ve oyun alanları bulunur. Bunun yanında  2000 araç kapasiteli otopark da burada yer almaktadır. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir gün yaşayabilirsiniz. Oldukça popüler bir yerdir.

Forum Mersin Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Forum Mersin Avm, Mersin’in Yenişehir ilçesine bağlı Güvenevler Mahallesinde bulunur. Bu Avm, merkezden geçen ana ulaşım ağı ve şehri çevreleyen otoyolun kesişim noktasında bulunur. Bu nedenle buraya ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Şehrin her noktasında buraya 20 dakikalık bir kısa yolculuktan sonra buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya gelen çok sayıda servis bulunur. Bu servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here