Heybeliada Otelleri ve Heybeliada Otel Fiyatları

Heybeliada Otelleri ve Heybeliada Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İstanbul’un Büyükada’dan sonra en büyük adası olan Heybeliada tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Heybeliada temiz havası, güzel doğası ile dikkat çekmektedir. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğramaktadır.

Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ada üzerinde birçok köşk, otel ve pansiyon gibi konaklama alanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelemeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi daha sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı popüler yerleri vermek istiyorum. Şöyle ki;

Heybeliada Otel Fiyatları

1-Perili Köşk: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Heybeliada’da bulunur. Yılın tüm aylarında konuklarına hizmet veren bu tesis, harika bir deniz ve yemyeşil bir orman manzarasına sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 200-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Heybeliada Yalı Pansiyon: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Heybeliada’da bulunur. Birbirinden güzel 5 odası bulunur. Burada ihtiyaca göre  tek kişilik, çift kişilik ve aile boyu odalar bulunur.  Burada konaklamak için gecelik fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Selanikli Pansiyon: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Heybeliada’da bulunur. Tüm yıl açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 130-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Heybeliada Pansiyon: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Heybeliada’da bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Özdemir Pansiyon Heybeliada: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Heybeliada’da bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Huzurlu ve uygun fiyatta bir yer arıyorsanız burası sizin için doğru bir adres olacaktır. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here