İzmit Otelleri ve İzmit Otel Fiyatları

İzmit Otelleri ve İzmit Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İzmit Kocaeli iline bağlı merkez ilçesidir. İzmit ilçesi İstanbul’a 85 km uzaklıkta yer almaktadır. Modern ve gelişmiş bir ilçe olan İzmit ilçe görüntüsünden çok bir şehir görünümüne sahiptir. İzmit denilince akla gelişmiş bir ilçe ve hiç şüphesiz lezzetli pişmaniyeleri gelir. Deniz kıyısında yer alan doğal güzelliğe sahip İzmit aynı tarihi yapıları ile de ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiç sıkıntı çekmezler. Çünkü ilçe merkezinde her bütçeye uygun konaklama alternatifleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi İzmit ilçemizde bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

İzmit Otelleri ve İzmit Otel Fiyatları

1-Ramada Plaza Izmit: İzmit şehir merkezinde yer alan Ramada Plaza otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde kapalı havuz ve fitness center bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Baltürk House Hotel: İzmit şehir merkezinde yer alan Baltürk House Hotel, bünyesinde bulundurduğu harika hizmetlerle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Birbirinden güzel manzaralı 60 odası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İzmit Saray Hotel: İzmit şehir merkezinde yer alan İzmit Saray Hotel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle konuklarına harika bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Çınarpark Otel: İzmit şehir merkezinde yer alan Çınarpark Otel, konuklarına harika hizmetler sunan bir yerdir. Otel bünyesinde spa, sauna ve Türk hamamı gibi çeşitli hizmet imkanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-410 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Luxor Garden Hotel: İzmit şehir merkezinde yer alan Luxor Garden Hotel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle konuklarına harika bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-İzmit Butik Otel: İzmit şehir merkezinde yer alan İzmit Butik Otel, lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restorana ve yemyeşil bir bahçeye sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 85-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İzmit Star House Hotel: İzmit şehir merkezinde yer alan İzmit Star House Hotel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Sınal: İzmit şehir merkezinde yer alan Otel Sınal,  sadece iş için gelenlerin değil tatil için gelenlerinde tercih bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Masal Otel: İzmit şehir merkezinde yer alan Masal Otel, konumu nedeniyle yıllın tüm aylarında konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Work & Home Hotel Suites: İzmit şehir merkezinde yer alan Work & Home Hotel Suites, Bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here