Kandıra Otelleri ve Kandıra Otel Fiyatları
Kandıra Otelleri ve Kandıra Otel Fiyatları

Kandıra Otelleri ve Kandıra Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir makale yazacağız. Bu makale iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kandıra Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Kandıra ilçesi İzmit Körfezinin kuzeyinde Karadeniz kıyısında yer almaktadır. Kandıra ilçesi İzmit merkezine 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Tertemiz denize, yeşil bir doğaya, huzurlu bir atmosfere sahip Kandıra ilçesi şehrin kalabalığından kurtulmak isteyenlerin uğrak yeridir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü Kandıra merkezinde, Cebeci, Kefken, Kerpe gibi tatil yerlerinde her bütçeye uygun konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kandıra’da bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Kandıra Otelleri ve Kandıra Otel Fiyatları

1-Kerpe Gökhan Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde çok şirin bir bahçe bulunur. Konuklar bahçede barbekü yapabilirler. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kerpe Kaptan Apart Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Deniz kenarında konumlanan otelde birbirinden harika 24 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Saygın Butik Otel:  Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Sakin, huzurlu ve güzel bir yer aramak isteyenlerin gelebileceği bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Erish Butik Apart Hotel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kervan Butik Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Otel, ormanla iç içe ve denize sıfır konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kalpe Houses:  Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Tüm yıl açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Kefken Liman Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kefken tatil Köyünde bulunur. Burada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Denize sıfır bir konumda yer alıp manzaralı odaları ve restoranıyla harika hizmet sunmaktadır.

8-Kervan Pansi̇yon: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kefken tatil Köyünde bulunur. Ev konforunda yer alan bu pansiyon konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ağırlamaktadır.

9-Kerpe Güneş Apart Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kefken tatil Köyünde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda yer alır. Tesis, 15 Nisan–1 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet vermektedir.

10-Kerpe Gökhan Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kefken tatil Köyünde bulunur. Konuklar, bahçede barbekü keyfi yapabilirler. Bunun dışında yine birçok konuklarına hizmet sunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here