Lüleburgaz Otelleri ve Lüleburgaz Otel Fiyatları
Lüleburgaz Otelleri ve Lüleburgaz Otel Fiyatları

Kırklareli il merkezine yaklaşık 60 km uzaklıkta yer alan Lüleburgaz ilçesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında size ayrıntılı bilgi sunacağım. Umarım bu bilgiler ışığında merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulur.

Lüleburgaz Kırklareli’nin gelişmiş, modern bir ilçesidir. Köklü bir tarihi geçmişe sahip olan Lüleburgaz ilçesi tarihi bir atmosfere sahiptir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Lüleburgaz Otelleri ve Lüleburgaz Otel Fiyatları

1-Bakucha Vineyard Hotel & Spa: Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, modern bir binada yıl boyunca konuklarına hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika manzaralı bir restoran bulunur. Bunun dışında yemyeşil bir bahçe ve bahçenin içerisinde bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Burgaz Resort Aquapark Hotel: Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyet gösteren Burgaz Resort Aquapark Hotel, toplam 42 oda ve 84 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sts Hotel Lüleburgaz: Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyet gösteren Sts Hotel Lüleburgaz, Yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Lüleburgaz Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here