Ören Otelleri ve Ören Otel Fiyatları
Ören Otelleri ve Ören Otel Fiyatları

Ören Otelleri ve Ören Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Burhaniye denize kıyısı olmayan bir ilçe olmasına rağmen içinde bulunan Ören; birçok tarihi esere sahip, sessiz, sakin bir tatil köyüdür. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen biri konaklama açısında hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü bu tatil köyün her noktasında birçok konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Ören Otelleri ve Ören Otel Fiyatları

1-Hotel Prestige: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Otel bünyesinde Açık Havuz, Restoran, Bar, Kapalı Havuz ve Konferans Salonu bulunur. Burada gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Club MTK: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. 3 yıldızlı bu otel, 300 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İdahan Otel: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. 2012 yıllında hizmete giren bu otel, birbirinden güzel 26 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Ayrıca otel bünyesinde 350 kişilik harika bir restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Otel KeskinBalıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika bir plaj, resaurant ve bar bulunur. Otel, 90 Oda ve 200 yatak kapasiteli olup yıl boyunca konuklarına hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Daidalos Butik Hotel: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Yemyeşil bir alanda bulunan bu otel, yılın dört mevsimi boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ören Ucuz Otelleri

1-Çiçek Aile Pansiyonu: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Deniz, güneş, doğa ve tarih içinde yer alan bu pansiyon ev konforunda harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Sefa Apart Pansiyon: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Birbirinden şık ve konforlu 6 dairesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Ören Konak Otel: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Yeşillikler içinde bulunan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Burhaniye Uygulama Oteli: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Bu otel, sakin atmosferi ve konforlu odalarıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Toplam 210 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Butik Otel Pekcan: Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Ören semtinde bulunur. Otel bünyesinde bir çocuk oyun alanı ve harika manzaralı bir teras bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here