Prag Otelleri ve Prag Otel Fiyatları
Prag Otelleri ve Prag Otel Fiyatları

Prag Otelleri ve Prag Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarda size yol arkadaşlığı yapar.

Göz at ;

  1. Prag Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  2. Çekya’da Gezilecek 10 Yer
  3. Çekya Nerede?
  4. Çekya’nın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
  5. Çekya Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
  6. Prag Otelleri ve Prag Otel Fiyatları
  7. Prag’da Gezilecek 10 Yer

Prag; Çek Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemya’da Vltava Nehri’nin üzerinde yer  alan bu şehir yaklaşık 1,2 milyon nüfusu bulunur. Şehirde çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle her yıl dünyanın birçok yerinde buraya ziyaretçi akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde çok sayıda konaklama alanı bulunur.

Burada her bütçeye uygun bir konaklama alanını çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye alırsınız. Hem de daha uygun bir konaklama yeri bulursunuz. Şimdi siz değerli okurlarımız için burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerine önermek istiyorum. Şöyle ki;

Prag Otelleri ve Prag Otel Fiyatları

1-Residence Agnes: Prag şehir merkezinde yer alan bu otel, tarihi bir binada konuklarını ağırlamaktadır. Otelin bünyesinde birbirinden güzel 22 konaklama birimi bulunur. Odalarında her türlü hizmet olanakları bulunur.

2-Bishop’s House: Prag’da yer alan bu mekan,  16. yy’dan kalma tarihi yapısıyla yıl boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Otel bünyesinde 26 odası bulunur. Odalarında her türlü hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz.

3-The Augustine Prague: Prag şehir merkezinde yer alan bu otel, deneyimli personeli ve özenli hizmet anlayışıyla misafirlerine harika bir konaklama keyfi yaşatmaktadır. Otel bünyesinde birbirinden şık ve zarif 101 odası bulunur. Bulunduğu konum nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

4-Four Seasons Hotel Prague: Prag’da yer alan bu tesis,  alışveriş, iş ve kültür merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Birbirinden harika , 161 konaklama biriminden oluşur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi sunmaktadır.

5-Golden Star: Prag Kalesi’nin altında  yer alan bu otel,  harika bir manzarası bulunur. Bu tesis, alışveriş, iş ve kültür merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin birbirinden güzel 26 odası bulunur. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

6-Ventana: Prag Astronomik Saat ve Eski Kent Meydanı’nın yakınında yer alan bu otel, deneyimli personeli ve özenli hizmet anlayışıyla konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel 29 odası bulunur. Odalarında her türlü hizmet olanağı bulunur.

7-Hotel Unic Prague: Prag’da yer alan bu tesis, 90 konaklama biriminden oluşur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Otel merkezi bir yerde bulunduğu için çokça tercih edilmektedir.

8-Mandarin Oriental: Prag Kalesi’nin altında, tarihi Mala Strana Mahallesinde yer alan bu otel, 14. yy’dan kalma bir manastırın restore edilmesiyle hizmette açılmıştır. Otelin 99 odası bulunur. Odaların her biri farklı güzellikte bir manzaraya sahiptir.

9-Three Storks: Prag kalesi yakınında merkezi konumda yer alan bu otel, misafirlerine kaliteli bir hizmet olanağı sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Otel odaları oldukça hoş manzaralara sahiptir.

10-Hotel La Ballerina: Prag’ın merkezinde yer alan bu tesis, birçok tarihi yapıya yürüme mesafesindedir. Birbirinden güzel 31 odası bulunur. Ayrıca otel bünyesinde harika bir pizza restoranı bulunur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here