Uludağ Otelleri ve Uludağ Otel Fiyatları

Kış turizmin önemli merkezlerinden biri olan Uludağ’da bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında bir yazı ele aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Bursa’da yer alan Uludağ kayak merkezi ülkemizdeki en tanınmış kayak merkezlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Uludağ kayak merkezi Bursa’nın güney batı bölümünde Fatintepe ve kuşaklıkaya tepeleri üzerinde kurulmuştur. Ülkemizin en önemli kayak merkezlerinin başında gelen Uludağ kayak merkezi 11338 hektarlık bir alana sahiptir. Uludağ kayak merkezinde kayak sezonu Aralık ayının ilk haftalarında başlayıp Nisan ayının ortalarında bitmektedir. Her yıl buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akmaktadır. Uludağ kayak merkezinde çok sayıda otel ve pansiyon bulunmaktadır. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Uludağ’da bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Uludağ Otelleri ve Uludağ Otel Fiyatları

1-Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort: Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan Uludağ kayak merkezinde bulunur. Otel bünyesinde kayak pisti ve SPA merkezi bulunur. Bunun dışında birçok hizmet daha yer alır. Buraya kış mevsiminde gelip içinizi ısıtabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1300-2000 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Alkoçlar Uludağ Hotel: Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan Uludağ kayak merkezinde bulunur. 3 yıldızlı olan bu otelde sevdiklerinize harika bir kış tatilini geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1200-1800 TL arasında ücret Ödemek gerekir.

3-Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ: Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan Uludağ kayak merkezinde bulunur. Otel bünyesinde bir kayak okulu, kiralık kayak ekipmanları ve  harika bir terasa sahiptir.  Burada konaklamak için gecelik 1000-1500 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Ağaoğlu My Resort: Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan Uludağ kayak merkezinde bulunur. Burada kış aylarında harika kayak yapabilirken, Yaz aylarında trekking, seminer ve organizasyonların vazgeçilmez yeri olmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 1000-1400 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Hotel Grand Yazıcı Uludağ: Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan Uludağ kayak merkezinde bulunur. 30 yıllık tecrübesiyle siz harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 990-1200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Uslan Otel Uludağ: Bursa-Uludağ’da bulunur.  Kayak pistlerine yalnızca 50 m yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 490-550 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Otel Fahri Uludağ: Bursa-Uludağ’ın 1. bölgesinde bulunur. Harika bir SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik 560-750 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Kar Otel Bursa: Bursa-Uludağ’da bulunur. Harika bir restoranı var. Burada güzel vakit geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 600-700 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Karinna Hotel: Bursa-Uludağ’da bulunur. Kış turizmi için bütün olanaklar bünyesinde barındırmaktadır. Sevdiklerinizle harika bir kışı burada yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 620-700 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Genç Yazıcı Otel Bursa: Bursa-Uludağ  I. Oteller Bölgesi’nde bulunur. Harika dağ manzaralı bu otelde sevdiklerinizle harika bir kış tatili yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 680-1000 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here