gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Amasya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve gazinolardan geçer. Burada çok az sayıda clup ve diğer gece mekanları bulunur. Burada eğlence geç saatlere kadar devam eder.

Amasya 326.351 nüfusu ile Karadeniz Bölgemizin şirin ve güzel illerinden biridir. Fakat şirin olduğu kadar gece hayatı pek de parlak değildir. Burada gece hayatı baya sakin geçmektedir. Karanlığın çökmesi ile birlikte gün bitmektedir. Yerle halk daha çok eş dost ziyareti yapar.

Göz at ;

  1. Amasya Gezilecek Yerler
  2. Amasya’da Gezilecek 10 Yer
  3. Amasya Gece Hayatı
  4. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Amasya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Amasya Otelleri ve Amasya Otel Fiyatları
  7. Amasya Vadi Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
  8. Merzifon’dan Amasya’ya Nasıl Gidilir, Ulaşım

Bunun dışında gençler kent merkezinde bulunan mekanlara takılır. İlimizin gece hayatının bu kadar sönük geçmesinin sebebi kentin Mütedeyyin yapısında kaynaklanıyor. İlimize yolunuz düşerse kent merkezinde birkaç mekan bulunur.

Bu mekanlara takılabilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya giderseniz bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

AMASYA GECE HAYATI

Binbir Gece Clup: Amasya il merkezinde bulunur. Buraya genelde üniversite öğrencileri ve şehrin gençleri takılır. İlimizin nezih mekanlarından biridir. Buraya yolunuz düşerse takılabilirsiniz.

Pasha: Amasya kent merkezinde bulunur. Burası ilimizin eğlence denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Buraya yolunuz düşese bu mekana takılabilirsiniz. Canlı müzik eşliğinde bir şeyler içebilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here