gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Artvin Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe, bar ve otel barlarında geçer. Bunun dışında sayısı çok az olan diğer gece mekanları da bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Artvin Eğlence Hayatı

Artvin 168.068 nüfusu ile Karadeniz Bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Nüfusu az olan ilimizde gece hayatı çok sönük geçmektedir. Fakat İlimizin Hopa İlçesinde gece hayatı çok parlak geçmektedir. Burada birçok cafe, bar, otel barları ve diğer eğlence merkezleri bulunur. Burada Karadeniz türküleri eşliğinde gecenize renk katmaktadır.

İlimizin gece hayatı pasif geçip Hopa ilçemizin gece hayatı böyle parlak geçemesin en önemli sebebi Batum’a yakın olmasından kaynaklanıyor. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya gittiğinizde bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Limit Pub: Artvin Merkezde bulunan bu mekan gayet hoş bir ortamı bulunur. Artvin merkezde eğlence denilince akla gelen gelen ilk yerlerden biridir.

Teras Resto Bar: Artvin kent merkezinde bulunur. Ortam gayet sıcak olup güler yüzlü çalışanlar ile gün içinde yorgunluğunuzu buraya gömebilirsiniz. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Xlarge Cafe@ Bar: Artvin Kent merkezinde bulunur.. Sağlam menüsü ve harika dekoru ile girer girmez bir rahatlama gelmektedir. Canlı müzikle gecenize renk katmaktadır.

Bunlar dışında Hopa ilçemizde birçok mekan bulunur. Özellikle otellerinde gece mekanları bulunur. Burada çalışan bayanların neredeyse tamamı gürcülerden oluşmaktadır. Yine Batum’a çok yakın olup isteyen Batum’a gidip gece hayatını orada da geçirebilir. Batum gece hayatını merak edenler için burayı tıklayabilir. BATUM GECE HAYATI 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Göz at ;

  1. Artvin Gezilecek Yerler
  2. Artvin’de Gezilecek 10 Yer
  3. Sarp Sınır Kapısından Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
  4. Artvin Gece Hayatı
  5. Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları
  6. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Artvin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları
  9. Artvin Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?