gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Balıkesir Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Balıkesir ilimizin geneli için olmasa da gece hayatı çok renklidir. Balıkesir ilimiz daha çok bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Örneğin yaz turizmin merkezi olan Ayvalık’da gece hayatı daha sakin iken Cunda adasında canlı müzik eşliğinde sabaha kadar doyasıya eğlenmekteler.

Balıkesir 1.196.176 Toplam nüfusu ile Marmara bölgemizde bulunan bir şehirdir. Ülkemizin en kalabalık 17. büyük şehridir. İlimizin kalabalık bir il olması ve aynı zamanda turistik bir şehir olması gece hayatını renklendirmektedir. Balıkesir ilimizin genelinde olmasa da bazı bölgelerinde gece hayatı çok hareketli geçmektedir.

Göz at ;

  1. Balıkesir Gezilecek Yerler
  2. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  3. Balıkesir Gece Hayatı
  4. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
  6. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Özellikle tatil beldelerinde gece hayatı farklı bir ivme kazanmaktadır. Yine ilimizin merkezinde özellikle de Milli Kuvvetler Caddesinde birçok gece mekanı bulunmaktadır. İlimizde bulunan mekanlar genelikle hoş mekanlar olup giden memnun ayrılmaktadırlar. Bizde siz değerli okurlarımız için en uygun ve gidilebilecek mekanları sıraladık. Umarım gittiğinizde memnun olarak ayrılırsınız.

BALIKESİR EĞLENCE HAYATI

Moshos Taverna :  Bu mekan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde bulunur. Çok hoş bir mekan özellikle mezelerine bayıldım. Hizmet ve müzik gayet kaliteli öneririm.

Hayalperest Lounge: Bu mekan Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunur. İlçemizde eğlencenin tek adresi olarak bilinir. Yemekler ve ortam gayet hoş. Müzikler kaliteli size tavsiyem buraya gelirseniz Bandırma kokteylini denemeden çıkmayın.

Cielo Bistro&Bar: Bu mekan Balıkesir ilimizin Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adasında bulunur. Harika bir mekan ister grup şeklinde gel. ister arkadaşınla gel isterse yalnız gel. her ortama uygun bir mekandır. Şiddetle tavsiye edilir.

Martin Pub and More: Bu mekan Balıkesir ilimizin Burhaniye ilçesinde bulunur. Yaz aylarında açık hava eğlenmek istiyorsanız burası tam size göre bir yer. Canlı pop-jazz ve blues müzik ile gecenize renk katar.

Bardak BistroBu mekan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde bulunur. Burası eğlenmek isteyenlerin mekanıdır. Özellikle hafta sonları canlı müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz. 

Papağan Bar: Balıkesir Kent merkezinde bulunur.  Ortam gayet hoş .Çalışanlar gayet nazik. Tavsiye edilir.

Club Gossip: Balıkesir ili Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı mahallesinde bulunur. Ortam ve müziği hoş. fakat fiyatları çok yüksek.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here