gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bingöl Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak cafelerde geçer. Bar ve disco çok sayıda bulunur. Buralarda sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Bingöl Eğlence Hayatı

Bingöl 269.560 toplam nüfusu ile ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. İlimizde gece hayatı çok sakin geçer. Günün kararması ile birlikte herkes evine çekilir. Daha çok eş dost ziyareti yapılır.

Göz at ;

  1. Bingöl Gezilecek Yerler
  2. Bingöl Gece Hayatı
  3. Bingöl’de Gezilecek 10 Yer
  4. Bingöl Yüzen Ada
  5. Bingöl Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  7. Bingöl Otelleri ve Bingöl Otel Fiyatları
  8. Bingöl Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bunun dışında kent merkezinde birkaç cafe ve bar bulunur. Genelde gençlerde buraya takılır. İlimizde bulunan mekanlar genelde hafta sonu hareketli geçmektedir. Sebebi ise daha çok üniversite öğrencileri ve devlet memurların tatil günlerine denk gelmesindedir. Bingöl ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

Eyfel Cafe & Restaurant: Bingöl kent merkezinde bulunur. İlimizde bulunan nezih ve hoş bir mekandır. Çok güzel yemekleri bulunur. Bunun dışında canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatı da veriyor. Dışarıda gelenlerin ilk uğradıkları mekandır.

Şato Cafe: Bingöl ilimizde gelinebilecek nezih mekanlardan biridir. Burada çok güzel yemekler yapılır. Çok hoş müzikler çalar. İlimize gelen yabancıların ilk uğrak noktalarından biridir.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here