gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Erzurum Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar ve discolarda geçer. İlimizde pek çok mekan bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence yapılır.

Erzurum Eğlence Hayatı

Erzurum 762.021 toplam nüfusu ile ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Kalabalık nüfusa sahip olması ve burada bulunan üniversitenin varlığı gece hayatını olumlu yönde etkilemiştir. İlimizin mütedeyyin yapısı nedeniyle gece hayatının varlığı biraz olumsuz etkilense de buraya gelen öğrenciler ve ziyaretçiler gece hayatına renk katar.

Göz at ;

  1. Erzurum Gezilecek Yerler
  2. Erzurum’da Gezilecek 10 Yer
  3. Erzurum Gece Hayatı
  4. Erzurum Hakkında, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  6. Palandöken Gezilecek Yerler
  7. Erzurum Otelleri ve Erzurum Otel Fiyatları
  8. Erzurum Nerede?
  9. Erzurum Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Özellikle kent  merkezinden bulunan Aşağı Mumcu Caddesinde birçok gece kulübü bulunur. Burası barlar sokağı olarak da bilinir. Bunun dışında Erzurum ilimiz bilindiği üzere kış turizmine ev sahipliği yapmaktadır.

Kış mevsiminde Palandöken kayak merkezi etrafında birçok bar bulunur. Burada gece hayatı sonuna kadar yaşanılır.  Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

Desibel Live Bar: Erzurum kent merkezi Barlar sokağında bulunur. Burada belirli zamanlarda konserler yapılır. Ünlü ses sanatçıları gelir. Burası tek kelime ile harika bir yer.

Salsanat Bar:  Erzurum kent merkezi Barlar sokağında bulunur. Erzurum ilimizde eğlence denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Canlı müzik ve hoş ortamı ile herkesi buraya davet eder.

Cafe Lavinia: Erzurum ilimizde bulunan harika mekanlardan biridir. Haftanın belirli günlerinde burada geleneksel oyunlar oynanır. Canlı müzik eşliğinde sizde halaylara katılabilirsiniz. Eğlencenin merkezi burasıdır.

Black Night Club: Erzurum il merkezinde bulunan Mumcu Caddesinde bulunur. Buraya genellikle öğrenciler takılır. Çok hoş bir ortam kesinlikle çok güzel eğleneceksiniz.

Lobby Bar: Erzurum ilimizin Palandöken ilçesinde bulunur. Burası genelde kış mevsiminde çok hareketlenmektedir. Ortam gayet güzel. Fiyatlar biraz tuzlu

Apres Ski Bar: Erzurum ilimizin Palandöken ilçesinde bulunur. Güzel bir mekan kış turizmin başlaması ile hareketlenir.

Rosebud Bar: Erzurum ilimizin Palandöken ilçesinde bulunur. Kış turizmin başlaması hareketlenir. Burası her gece tıklım tıklım dolmaktadır. Mekan hoş ve tam bir eğlence mekanıdır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here