Esenyurt Otelleri ve Esenyurt Otel Fiyatları
Esenyurt Otelleri ve Esenyurt Otel Fiyatları

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ile merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Esenyurt, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi bu ilçeyi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Esenyurt Otelleri ve Esenyurt Otel Fiyatları

1-Nidya Hotel Esenyurt: Akbatı AVM’nin tam karşısında yer alan Nidya Hotel Esenyurt, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mard-Inn Hotel: İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yer alan bu otel, bünyesinde barındırdığı harika hizmet olanaklarıyla konuklarına iyi bir konaklama keyfi yaşatmaktadır. Otel bünyesinde Spa merkezi ve sauna bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İbis İstanbul Esenyurt: İstanbul’un Esenyurt ilçesinde faaliyet gösteren İbis İstanbul Esenyurt, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dab Hotel: İstanbul – Esenyurt’ta yer alan Dab Hotel, konuklarınıza muazzam hizmet olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika bir restoran bulunur. Bu restoranda harika lezzetler tadabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Realist Hotel: İstanbul’un Esenyurt ilçesine bağlı Haramidere semtinde yer alan Realist Hotel, özellikle iş amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-My House Suites: İstanbul–Esenyurt’ta yer alan My House Suite, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte rahat bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Esenyurt Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here