Eskişehir Gece Hayatı

Eskişehir Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe, gece kulübü, Meyhane ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Eskişehir Gece Hayatı-Barlar Sokağı

Eskişehir ili İç Anadolu bölgemizin en önemli şehirlerden biridir. 844.442 nüfusu ile bölgenin en renkli illerden biridir. Eskişehir ilimiz bilindiği üzere öğrenci şehri olarak bilinir. Burada binlerce öğrenci yaşar. İlimizin böyle bir yapısı olduğundan dolayı ilimizde gece hayatı da çok parlak geçmektedir. Hatta ülkemizde en parlak gece hayatının yaşandığı illerden biridir. İlimizin merkezinde sayısız mekan bulunur. Bu mekanlarda canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenceyi dibine kadar yaşayabilirsiniz. Bu mekanlara genelde öğrenciler takılır. Ortam da ona uygun tasarlanmış ve fiyatlarda gayet makuldür. İlimizde gece hayatı sınırsızdır. Buraya gelirseniz gece hayatında kesinlikle memnun bir şekilde ayrılacaksınız. İlimizin yüzlerce mekan bulunur. Fakat şimdi bu mekanların içinde bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa mutlaka bizimle paylaşın.

Eskişehir Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi

ESKİŞEHİR GECE HAYATI

Kör Kamil Meyhanesi: Eskişehir İlimizin Odunpazar ilçesinde bulunur. İlimizin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelenler mutlaka meze , yemek ve içeceklerini denemeli. Ailece güzel bir gece geçirebileceğiniz bir mekandır.

222Park: Eskişehir ilimizin Tepebaşı ilçesinde bulunur. Espark AVM karşısında bulunur.  İlimizin en büyük ve popüler gece kulübüdür. İlimize gelenler gece hayatı için ilk uğradıkları mekandır. Eskişehir’in sembol olmuş gece mekanlarından biridir. Burada yıl boyunca zaman zaman ünlü ses sanatçıları burada konser vermektedir. Şiddetle tavsiye edilir.

Bomanti Aile Meyhanesi: Eskişehir kent merkezinde bulunur. İlimizin en güzel mekanlarından biridir. Buraya gelenler kesinlikle memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Yemek ve mezeleri tadılmaya değerdir. Bu mekan yakın tarihte isim değişikliğine gitmiştir. İsmi Eskişehir Meyhane olmuştur. Buraya yolunuz düşerse tavsiye edilir.

Twenty Six Cafe & Bar: Eskişehir ilimizin Tepebaşı ilçesinde bulunur. Gündüz porsuk nehrinin  kenarında kahvaltınızı yapıp gece burada canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayıp hayat bulacağınız bir mekandır. Tavsiye edilir.

Gate 26: Eskişehir ilimizin Tepebaşı ilçesinde bulunur. Espark AVM karşısında bulunur. 22 park gece mekanın biraz ilerisinde bulunur. İlimizin e popüler mekanlarından biridir. Buraya gelenler gece eğlencesini sonuna kadar yaşar. Buraya takılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Eskişehir Gece Hayatı ve Gece kulüpleri

Bunlar dışında Eskişehir il merkezinde bulunan Haller Gençlik merkezine takılabilir. Bu çevrede bulunan mekanlarda gece hayatı yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilimizin popüler caddesi olan İsmet İnönü Caddesi üzerinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesini yaşayabilir. Yine ilimizde bulunan Barlar Sokağına uğrayıp burada bulunan mekanlara takılabilirsiniz.  Burada ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Eskişehir Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here