Gerze Otelleri ve Gerze Otel Fiyatları
Gerze Otelleri ve Gerze Otel Fiyatları

Karadeniz’in şirin ilçesi Gerze’de yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Gerze, Sinop iline bağlı bir ilçedir. Gerze ilçesi Sinop il merkezine 40 km uzaklıkta yer almaktadır. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bundan dolayı yıl boyunca birçok kişi burayı ziyaret eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Gerze Otelleri ve Gerze Otel Fiyatları

1-North Star Otel: Sinop’un Gerze ilçe merkezinde yer alan North Star Otel,  2’si suit, 6’sı aile odası, 24’ü standart oda olmak üzere 32 oda ve 84 yatak kapasitesine sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Otelin bulunduğu konum nedeniyle harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-370 TL arasında değişmektedir.

2-Geruze Otel: Gerze ilçe merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta yer alan Geruze Otel, doğa ve yeşillik arayanlar için muazzam bir yerdir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kalyoncu Otel: Gerze ilçe merkezinde yer alan Kalyoncu Otel, 1997 yıllında hizmette açılmış olup 21 oda ve 65 yatak kapasitesine sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-270 TL arasında değişmektedir. Ayrıca otel ile ilgili iletişim bilgileri ise şöyledir.

  • Tel:0 368 718 1106
  • Fax:0 368 718 4510
  • E-Mail kalyoncuotel@hotmail.com

Gerze Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here