gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Hatay Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde gece kulübü, Disco, Bar ve Cafelerden geçer. Bu mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam eder.

Hatay 1.555.165 toplam Nüfusu ile Ülkemizin Akdeniz bölgesinde bulunur. Nüfus olarak ülkemizin en kalabalık 13. şehridir. İlimizin nüfusu kalabalık olması ve turistik bir kent olması ile gece hayatı çok parlak geçmektedir.

Göz at ;

 1. Hatay Gezilecek Yerler
 2. Hatay’da Gezilecek 10 Yer
 3. Hatay Gece Hayatı
 4. Hatay Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Antakya’dan Halep’e ya da Suriye’ye (Cilvegözü Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 6. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 7. Hatay Otelleri ve Hatay Otel Fiyatları
 8. Hatay’ın İlçeleri
 9. İskenderun Gezilecek Yerler
 10. Antakya Gezilecek Yerler
 11. Antakya Otelleri ve Antakya Otel Fiyatları

Özellikle Hatay ilimiz gece hayatı genelde İskenderun ve Arsuz ilçesi gibi turistik ilçeler üzerinde yoğunlaşmıştır. Burada birçok gece mekanı bulunur. Hatay ilimizde birçok gece kulübü, Disco, Bar ve diğer mekanlar bulunur. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya gittiğinizde bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

Hatay Eğlence Hayatı

Cabaret Cafe Bar: Hatay ilimizde bulunan bu mekan en iyi canlı müzik ve ambiyansa sahip bir ortamdır. Buraya ilimizin en iyi ses sanatçıları gelip yanık sesleri ile burada bulunan ziyaretçileri eğlendirmektedir.

Metin Cocktail Club: Hatay ilimizin Arsuz ilçesinde bulunur. Burası ilimizin Türkçe müziklerin çalındığı mekandır. Buraya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın. Güzel bir mekan.

The Liwan Hotel Bar: Hatay ilimizin merkezinde bulunur. Buraya gelenler harika zaman geçirmektedir. Burada canlı müzik eşliğinde biranızı yudumlayabilirsiniz.

Kara Kedi Karaoke Bar: Hatay il merkezinde bulunan bu ortam bir harika buraya çok ünlü ses sanatçıları gelmektedir. Buraya gelirseniz çok güzel eğlenirsiniz.

Antiochia Pub Biravo: Hatay merkezde bulunur. Çok hoş bir ortamdır. Burada canlı müzik eşliğinde biranızı yudumlayabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here