İskenderun Otelleri ve İskenderun Otel Fiyatları
İskenderun Otelleri ve İskenderun Otel Fiyatları

İskenderun Otelleri ve İskenderun Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İskenderun, Hatay ilimize bağlı 15 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine yaklaşık 51 km uzaklıktadır. İskenderun, Hatay ilimizin bel kemiğidir. İlçe sınırında birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle buraya yıl boyunca iş ve tatil seyahati için çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçe sınırında her bütçeye uygun çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

İskenderun Otelleri ve İskenderun Otel Fiyatları

1-Club Casmin Hotel: Akdeniz kıyısında yer alan Club Casmin Hotel bünyesinde özel bir plaj alanı, palmiye ağaçlarıyla bezeli geniş bir bahçe ve 4 su kaydıraklı büyük bir açık havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 3000-3500 TL arasında değişmektedir. Oldukça lüks ve konforlu bir yerdir.

2-La Perla Boutique Hotel: Hatay’ın İskenderun ilçesinde yer alan La Perla Boutique Hotel, otantik ve şık bir tasarıma sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Grand Akçalı Otel: Hatay-İskenderun’da yer alan Grand Akçalı Otel, sunduğu konfor ve olanaklarıyla hem iş hem de tatil seyahati için oldukça uygun bir yerdir. Birbirinden güzel 47 odasıyla harika hizmetler sunmaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-The Anılife Hotels: Hatay-İskenderun’da yer alan The Anılife Hotels, Bulunduğu konum itibariyle iş dünyasına adeta nefes veriyor. Yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. İnce dekorasyonu, antik tasarımı, ergonomik rahatlığı, hizmeti ve güler yüzlü personelle müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Anemon İskenderun Hotel: Hatay-İskenderun’da yer alan Anemon İskenderun Hotel, şık ve modern tasarlanmış odalarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Birbirinden güzel 144 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here