gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Samsun Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar, cafe ve diskolardan geçer. Burada birçok gece kulübü bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence zirvede olmaktadır.

Samsun 1.295.927 toplam nüfusu Karadeniz Bölgesinin en kalabalık şehridir. Samsun aynı zamanda Karadeniz bölgemizin gece hayatı olarak da en parlak şehridir.

Göz at ;

  1. Samsun Gezilecek Yerler
  2. Samsun’da Gezilecek 10 Yer
  3. Samsun Gece Hayatı
  4. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Samsun Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
  6. Samsun Hayvanat Bahçesi
  7. Samsun Otelleri ve Samsun Otel Fiyatları
  8. Samsun Nerede?

Burada gece hayatı çok renkli olmaktadır. İlimizin kalabalık bir şehir olması, Yaz-kış turizmine ev sahipliği yapması, İlimizde Büyük bir üniversite olması ve İklimi uygun olması gibi etkenler gece hayatını olumlu yönde etkilemiştir.

Samsun ilimizde birçok gece mekanı bulunur. Gece hayatı Yakın tarihe kadar Samsun kent merkezinde yoğunlaşmışken son zamanlarda büyük bir ilerleme kaydedip turistlerin ilgi odağı olan Atakum bölgesinde yoğunlaşmıştır.

Burada  birçok gece mekanı bulunur. Buraya ünlü sanatçılar gelip konserler vermektedir. Sahil kenarında harika mekanlar bulunur. İlimizde bulunan bazı mekanları size önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

Samsun Eğlence Hayatı

Harlequin Night Club: Sadece Samsunda değil Karadeniz Bölgesinin en güzel mekanıdır. Burası daha çok elit kesime hitap etmektedir. Bütçeniz uygun değilse kesinlikle gitmeyin. Buraya gelenler birçok farklı eğlenceyi bir arada yaşamaktadır. 

Venn Club: Atakum Bölgesinde bulunan bu mekan bir karaoke kulübüdür. Burası aslında bir otelin eğlence merkezi olmasına rağmen gece kulübe dönüşmektedir. Sabaha kadar müzik eşliğinde hayatınıza renk katabilirsiniz. 

Dino’s Bar: Atakum Bölgesinde bulunan bu bar bir otelin içinde yer alır. Buraya zaman zaman konserler düzenlenir. Çok ünlü sanatçılar gelir. 

Passha: Samsun merkezde bulunan bu mekan bir harikadır. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Garage Restaurant & Bar: Atakum Bölgesinde bulunan bu mekan daha çok pop müziği sevenlerin uğradığı bir mekandır. 

Luca Exclusive: Atakum bölgesinde bulunur. Özellikle Türkçe müziklerinden hoşlanan kişilerin sıkça gittiği bir mekandır. 

Cümlalem Pub&Bar: Atakum bölgesinde bulunur. Canlı müzik eşliğinde güzel bir gece hayatı yaşayabilirsiniz. 

Gırgır North: Atakum bölgesinde bulunan bu mekanda canlı müzik yoktur. Sevdiklerinizle gelip oturup sohbet edip bir şeyler yiyip içebileceğiniz bir mekandır. 

Ayrıca Samsun ilimizin kent merkezinde bulunan ve şehrin en büyük, en popüler caddesi olan İstiklal Caddesi üzerinde yer alan binalarda birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlara da uğrayabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here