gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Sinop Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar, cafe ve discolardan geçer. Liman çevresinde birçok gece kulübü bulunur. Burada eğlence çok üst düzeyde olmaktadır.

Sinop 205.478 toplam nüfusu ile Ülkemizin Karadeniz’in Bölgesinde bulunan Harika bir şehirdir. İlimizin nüfusu az olmasına rağmen gece hayatı beklenenden daha hareketli geçmektedir.

Göz at ;

 1. Sinop Gezilecek Yerler
 2. Sinop’da Gezilecek 10 Yer
 3. Boyabat Gezilecek Yerler
 4. Sinop Gece Hayatı
 5. Sinop Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
 6. Sinop Otelleri ve Sinop Otel Fiyatları
 7. Sinop Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 9. Sinop Kalesi
 10. Tarihi Sinop Cezaevi
 11. Sinop Nerede?

Sinop ilimizde bulunan harika liman ve sahil sayesinde gece hayatı da çok renkli geçmektedir. Sinop limanı ve çevresinde birçok bar, disco ve cafe bulunur. Özellikle deniz manzaralı cafeleri mükemmeldir. Şimdi size ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

SİNOP EĞLENCE HAYATI

Kale Bar: Sinop ilimizin merkezinde bulunur. Bu mekan ilimizin en ünlü mekanıdır. Buraya daha çok elit kesimde insanlar gelir. Burada eğlence zirveye çıkmaktadır. Her türlü eğlenceye ev sahipliği yapmaktadır.

Kulis: Sinop ilimizin merkezinde bulunur. Orjinal şarapları, Güleryüzlü personeli ile sizi buraya mıknatıs gibi çekmektedir. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Kıyı Bar: Sinop ilimizde bulunan bu bar kesinlikle bir harikadır. Özellikle canlı müziği ve pizası bir başka harikadır. Buraya gelen kalkmak istemez. Doyasıya eğlenmek istiyorsanız bu mekan tam size göredir.

Rota Bar: Sinop merkezde bulunur. Bu mekan ilimizin nezih mekanlarından biridir. Canlı müzik eşliğinde sabahlamak isteyenlerin adresidir.

İskele Bar: Sinop merkezde bulunur. Kafanıza göre eğlenip rahatça hareket edip güzel vakit geçirmek isteyenlerin mekanıdır.

Sahil Restoran: Sinop ilimize bağlı Ayancık ilçesinde bulunur. Harika yemekleri güleryüzlü personeli ile harika vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here