Yeşilköy Otelleri ve Yeşilköy Otel Fiyatları
Yeşilköy Otelleri ve Yeşilköy Otel Fiyatları

Medeniyet şehri İstanbul’un tarihi semti Yeşilköy’de bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ile merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Yeşilköy, İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Şimdi buraya gelen ziyaretçiler için bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Şöyle ki;

Yeşilköy Otelleri ve Yeşilköy Otel Fiyatları

1-Çınar Hotel Yeşilköy: Bakırköy’ün en gözde semtlerinden biri olan Yeşilköy’de bulunur. Bu otelde birbirinden güzel ve şık toplam 220 adet konaklama birimi bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-WOW İstanbul Hotel: WOW İstanbul Hotel, İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde bulunur. 2007 yıllında hizmette açılan bu otel, 275 odalı ve 15 katlıdır. Burada birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-WOW Airport Hotel: İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde yer alan WOW Airport Hotel, 360 odalı ve 17 katlıdır. Otel bünyesinde birçok konaklama hizmet bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Shah Inn Hotel: İstanbul Yeşilköy’de yer alan Shah Inn Hotel, deniz manzaralı bir konumda bulunup yıl boyunca çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here