Ardahan Otelleri ve Ardahan Otel Fiyatları
Ardahan Otelleri ve Ardahan Otel Fiyatları

Ardahan Otelleri ve Ardahan Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu makale iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ardahan Otelleri

Ardahan 98.335 Toplam nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgemizin en az nüfusa sahip ikinci ili Ülkemizin ise en az nüfusa sahip 3. ilidir. Ardahan ilimize bağlı 6 ilçe bulunur. Ardahan ilimizde birçok tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur.

Göz at ;

  1. Ardahan Gezilecek Yerler
  2. Ardahan’da Gezilecek 10 Yer
  3. Ardahan Gece Hayatı
  4. Ardahan Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Ardahan Otelleri ve Ardahan Otel Fiyatları

Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi hem iş hem de gezi seyahat yapmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok bölgesinde otel, pansiyon ve konuk evi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Ardahan Otel Fiyatları

1-Kafkas Arı Hotel: Ardahan şehir merkezinde yer alan bu otel,  24 saat resepsiyon hizmeti ile konuklarını harika bir şekilde ağırlamaktadır. Ev konforunda harika bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için (0478) 211 36 80  numaralı telefonla iletişime geçin.

2-Ardahan İpekyolu Otel: Ardahan kent merkezinde yer alan bu otel, 2015 yıllında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel, toplam 60 oda ve 99 yatak kapasitelidir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için (0478) 211 35 05  numaralı telefonla iletişime geçin.

3-Büyük Ardahan Oteli: Ardahan kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel 76 odası bulunur. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0478 211 64 98 numaralı telefonla iletişime geçin. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Huzur Otel: Ardahan kent merkezinde yer alan bu otel, 2007 yıllından berri konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin toplamda 24 konforlu odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0 478 211 28 38 numaralı telefonla iletişime geçin. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Balcı: Ardahan kent merkezinde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Ev sıcaklığında bir konaklama için burayı tercih edebilirsiniz. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı öğrenmek için 0478 211 39 86 numaralı telefonla iletişime geçin. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kuzey Yıldızı Butik Otel: Ardahan merkezde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel, Ardahan Kalesine 3,5 km ve Ardahan Hastanesine 2 km uzaklıkta bulunur. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0478 211 58 58 numaralı telefonla iletişime geçin. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Ardahan Otel Pansiyon: Ardahan kent merkezinde yer alan bu pansiyon, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Ev sıcaklığında ve konforunda harika bir konaklama keyfi için bu pansiyon tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu pansiyon hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0478 211 37 17 numaralı telefonla iletişime geçin.

Ardahan Gezi Rehberi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Ardahan Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here