gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Avşa Otelleri ve Avşa Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Avşa Adası Otelleri

Marmara Denizi’nde Balıkesir ilinde yer alan Avşa Adası en önemli turizm merkezlerindendir. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akmaktadır. Özellikle yaz aylarında burası çok renkli olmaktadır.

Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü adada konaklamak için birçok farklı alternatif bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Adada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Avşa Otel Fiyatları

1-Alá Boutique Hotel: Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Adasında bulunur. Denize oldukça yakın bir yerde konumlanan otel misafirlerine huzurlu bir konaklama imkanı vadediyor. Burada konaklamak için gecelik 200-800 TL arasında değişmektedir.

2-Adaroom Apart Otel: Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Adasında bulunur. Denize yalnızca 30 metre uzaklıkta bulunan otelin bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-600 TL arasında değişmektedir.

3-Özgür Motel: Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Adasında bulunur. Denize 300 metre uzaklıkta bulunan otel harika manzaralı odalarıyla misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 90-500 TL arasında değişmektedir.

4-The Park Otel: Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Adasında bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Harika bir tatil keyfi için burası doğru adresiniz olabilir. Burada konaklamak için gecelik 80-400 TL arasında değişmektedir.

5-Avşa Okyanus Apart: Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Adasında bulunur. Yaz aylarında burası çok renkli olmaktadır. Denize oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik 70-300 TL arasında değişmektedir.

Fotoğraf Kaynak : https://avsa.bandirma.com.tr

3 YORUMLAR

  1. Avşa Adası hakkında çok faydalı bir yazı olmuş. Daha önce hiç gitmedim ama bu yazıyı okuduktan sonra bu yaz gideceğim tatil yeri belli oldu diyebilirim. Çok teşekkürler 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz