Bilecik Otelleri ve Bilecik Otel Fiyatları
Bilecik Otelleri ve Bilecik Otel Fiyatları

Bilecik Otelleri ve Bilecik Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve gözlemler ışığında bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Bilecik Otelleri

Bilecik; 221.693 toplam nüfusu ile ülkemizin Marmara Bölgesinde yer alan harika bir ildir. İl merkezine bağlı  ilçesi bulunur. Bilecik denilince akla ilk olarak Osmanlı Devletin kuruluş yeri olarak gelmektedir. Bu nedenle burada birçok tarihi yer bulunmaktadır.

Göz at ;

  1. Bilecik Gezilecek Yerler
  2. Bilecik’de Gezilecek 10 Yer
  3. Bilecik Gece Hayatı
  4. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Bilecik Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Bilecik Otelleri ve Bilecik Otel Fiyatları
  7. Bilecik Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bunun dışında Bilecik il merkezinde ve çevresinde çok sayıda doğal güzellik alnı bulunur. Bu nedenle ilimize yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama yeri bulunmaktadır.

Buraya gelmeden önce yapmanız gereken tek şey İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de  konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerine birlikte bakalım. Şöyle ki;

Bilecik Otel Fiyatları

1-Grand Çalı Otel: Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yer alan bu otel, 112 oda toplam 170 yatak kapasitesi ile yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-520 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Hotel Başaran: Bilecik merkezde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Bu otel hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarda oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Namlı Osmanlı Konağı: Bilecik’in Söğüt ilçesinde yer alan bu konak, panoramik orman manzarasına sahip tarihi bir mekandır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Eronur Hotel: Bilecik kent merkezinde yer alan bu otel, 16 Ağustos 2000 tarihinde hizmet vermeye başladı. Otelin toplam 25 Oda ve 60 Yatak Kapasitesi ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Hotel Belekoma Bilecik: Bilecik kent merkezinde yer alan bu otel, İş, alışveriş bölgelerine ve turistik yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesisin birbirinden güzel toplam 50 odası bulunur. Buraya hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Ayyıldız Otel Bilecik: Bilecik Söğüt’te yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Ev sıcaklığında ve konforunda bir konaklama yeri arıyorsanız burası sizin için doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-İpek Apart: Bilecik’in tarihi ilçesi Söğüt’te yer alan İpek Apart, toplam 9 adet konuk odasına sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Ev konforunda bir konaklama hizmeti için bu mekanı seçebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Not: Bilecik Gezi Rehberi hakkında bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Bilecik Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here