Çiftehan Otelleri ve Çiftehan Otel Fiyatları
Çiftehan Otelleri ve Çiftehan Otel Fiyatları

Çiftehan Otelleri ve Çiftehan Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Çiftehan,  Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı bir kasabadır. Bu kasaba kaplıca bölgesi olarak da bilinmektedir. Şifa bulmak niyetiyle buraya her yıl çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelenler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamaz. Çünkü bölgede çok sayıda termal otel ve tesis bulunur. Yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Çiftehan Otelleri ve Çiftehan Otel Fiyatları

1-Çelikhan Hotel & Spa: Niğde’nin termal bölgesi Çiftehan belde merkezinde yer alan bu otel, iş, turizm, sağlık ve eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve SPA merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Çiftehan Termal Otel: Niğde’nin Çiftehan Kaplıcalarında yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde turizm ve sağlık adına birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya hem eğlenmek hem de şifa bulmak için gelebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sarayhan Termal Otel: Bu otel, Niğde ili Ulukışla ilçesi, Çiftehan Köyü Evren Mahallesinde bulunur. Tesis, 66 adet dublex daire olmak üzere toplam 539 adet daireden oluşmaktadır. Bu 5 yıldızlı otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet olanakları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Şafak Butik Otel Çiftehan: Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan Köyünde bulunur. Otel harika bir manzaraya sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Çevik Pansiyon: Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan Köyünde bulunur. Ev konforunda hizmet görmek için bu pansiyonu tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Çiftehan Kaplıcaları hakkında bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Çiftehan Kaplıcaları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here