Forum İstanbul AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
Forum İstanbul AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Bayrampaşa ilçe sınırında yer alan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi ya da kısaca Forum İstanbul, 17 Kasım 2009 tarihinde hizmette açılan harika bir alışveriş merkezidir.

Forum İstanbul AVM, 495 bin metrekarelik inşaat alanı ve 175 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla ülkemizin en büyük alışveriş merkezi olarak bilinmektedir. Bu alışveriş ve yaşam merkezin bünyesinde 270 mağaza bulunur. Bunun dışında yine oyun alanı, eğlence ve yaşam alanları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem eğlenip hemde gönlünüzce alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi akın etmektedir. Burası Marmara bölgemizin en popüler alışveriş ve yaşam merkezi olarak bilinmektedir.

Forum İstanbul AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Forum İstanbul AVM, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine bağlı Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için şu alternatifler kullanılabilir.

  1. Şahsi aracınızla E5 otoyolundan  “Otogar” çıkışı kullanılarak “Karteltepe-Yıldırım-Kocatepe” yönünü takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.
  2. Şahsi aracınızla TEM otoyolundan “Hal-Otogar” çıkışını kullanarak  “Kuru Gıda-Otogar” yönünü takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Atatürk Havalimanı-Aksaray metro hattına binip İstanbul-Kocatepe durağından inip buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  4. Şu otobüs hatlarıyla alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • 32M (Cevatpaşa-Mecidiyeköy)
  • HT5 (Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi-Kocatepe Metro)
  • HT6 (Cebeci-Kocatepe Metro-İstoç)

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here