Hilal Yılmaz
Hilal Yılmaz

Merhabalar,
Ben Hilâl . Dokuz Eylül tıp fakültesi 5. sınıf öğrencisiyim. @yilmazz_hilal ınstagram hesabının kullanıcısıyım. Gezip yeni yerler keşfetmeyi, denizin huzur verici sesinde saatlerce oturmayı, katıldığım etkinliklerde yeni kişilerle tanışıp yeni arkadaşlıklar edinmeyi çok seviyorum. Özellikle kamp yaparken denize ve sesine uyanmak aşırı zevk veriyor,hayatta en keyif aldığım şeyler arasında diyebilirim hatta.

Okulun yorucu maratonunda ,okulumun izin verdiği ölçüde olmak zorunda kalıyor tabi, kendime hekim kimliğimin dışında yaptığım, yapabileceğim,geriye dönüp baktığımda ben bu hayatta var olabildim diyebilmek için ve bunun yanında kendime farklı anılar ,kazanımlar oluşturabilmek için olabildiğince gezmeye,yeni yerler görmeye çalışıyorum.

Yaptığım gezileri genellikle hafta sonu sınav stresimin olmadığı zamanlarda yapabiliyorum . Ne kadar okuduğum bölüm beni bir miktar kısıtlıyor olsa da öğrencilik hayatımda gezebildigim kadar çok gezmek istiyorum. En büyük hayalim dünyayı gezip yeni yaşam tarzlarını,farklı kültürleri görebilmek.

Şimdiye kadar yaptığım kamplarda çok güzel yardımsever insanlarla tanıştık. Hiç işi yokken sadece bize yardımcı olabilmek için bizi istediğimiz kamp yerine getirenlerden ,eşi bizi arabaya aldığı için kızacak diye ” susun sessiz olun çocuklar,hanım arıyor. ” diyen bizi sevecenlikle kucaklayan  iyi, tatlı insanlarla karşılaştım hep.

Şu an salgından dolayı mâlum evlerdeyiz ama tüm dünyanın bu kötü dönemi atlattığı güzel günleri iple çekiyorum. Korona dönemi bittiğinde her şeyin değerini anlamış olarak daha fazla yeri keşfetmeyi amaçlıyorum.
Sağlıcakla kalın.
Unutmayın çok okuyan değil çok gezen bilir.🙃🤗

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz