Gülçin - Zeki
Gülçin - Zeki

Biz Gülçin & Zeki. Gülçin Profesyonel Sporcu ve Fitness Antrenörü. Zeki ise Yazılım Satış Uzmanı. 2019 Mayısında kesişti yollarımız. Bir birimizi tanıdıkça ve bir şeyler paylaştıkça ne kadar çok ortak yönümüz olduğunu keşfettik.

Biz Gidiyoruz
Biz Gidiyoruz

İkimizde yoğun iş temposundan arta kalan zamanda yine aynı yoğunlukta ki klasikleşmiş İstanbul’un hafta sonu etkinliklerinden sıkılıp bir şeyleri değiştirmeye karar verdik ve öncelikle arabamızı değiştirdik. Ardından arabamızı evimiz haline getirip her hafta sonu uzaklaşmaya başladık bu şehirden.

Gülçin - Zeki
Gülçin – Zeki

Bir çok insanın bu kadar sık uzaklaşmaya enerjisinin olmadığını veya enerjisi olsa da alışkanlıklarından vazgeçemediğini gördük. Doğanın ve hayvanların bize nasıl enerji verdiğini, bu yoğun tempoya hiç bir zaman ayak uydurmak zorunda olmadığımızı ,aynı zamanda nasıl geziyorsunuz, yoğun iş temposunda nasıl vakit yaratabiliyorsunuz gibi sorulara cevap verebilmek adına bir sayfa kurduk. Adını da BİZ GİDİYORUZ koyduk. Maksat bir çok insana ilham olacağını düşündüğümüz bakım,spor,kamp,gezi,yemek aktivitelerimizi takip etmek isteyen ve yolu sayfamıza düşenlere bir nebze ilham olabilmek.

Gülçin & Zeki

Biz Gidiyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz