İnebolu Otelleri ve İnebolu Otel Fiyatları
İnebolu Otelleri ve İnebolu Otel Fiyatları

İnebolu Otelleri ve İnebolu Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmak mahiyetinde bu yazıyı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız için sayfanın altında yer alan yorum kısmında bize ulaşabilirsiniz.

İnebolu, Kastamonu iline bağlı bir ilçedir. İnebolu ilçesi Kastamonu il merkezine 89 km uzaklıkta yer almaktadır. Burada gezilip görülecek muazzam yerler bulunmaktadır. Bu nedenle tüm yıl boyunca burası ziyaretçi akınına uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Burada birçok otel ve pansiyon bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

İnebolu Otelleri ve İnebolu Otel Fiyatları

1-Yakamoz Tatil Köyü: Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde yer alan Yakamoz Tatil Köyü, konuklarına bongalov evlerde harika bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Denize yakın bu tesiste toplam 52 oda bulunmaktadır. Tesis bünyesinde açık havuz ve harika bir restoran bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İonopoli Otel: Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde yer alan İonopoli Otel, toplam 19 odası bulunan bir konaklama yeridir. 107 ve 207 nolu odaları biraz sıkıntılı olsa da genel anlamda sizi memnun edecektir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İstiklal Otel: Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde yer alan İstiklal Otel, toplam 35 odası bulunan harika bir oteldir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Özellikle oda manzaraları oldukça göze hoş gelmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Şahin Tepesi Pansiyon: Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde yer alan Şahin Tepesi Pansiyon, Karadeniz doğasına hakim muazzam bir yerde konumlanmıştır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında değişmektedir.

İnebolu Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here