gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kiev Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı bizim deneyimlerimize göre Doğu Avrupa’da Rusya’dan sonra gelen en iyi ve en eğlenceli gece yaşamını sunmaktadır.

Kiev Eğlence Hayatı

Kiev kenti bildiğiniz gibi Ukrayna ülkesinin başkenti olup aynı zamanda eğlencenin de doruklarda olduğu ve gece kulüpleriyle ünlü bir şehirdir. Ukrayna’nın Türk vatandaşlarından vize istememesi nedeniyle şehirde çok sayıda Türk’te bulunmaktadır.

Göz at ;

 1. Kiev Gezilecek Yerler
 2. Kiev Hakkında Eğlence Bilgiler
 3. Kiev Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 4. Kiev Lviv Tren, Nasıl Gidilir
 5. Kiev Gece Hayatı
 6. Ukrayna Nerede?
 7. Ukrayna Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 8. Ukrayna’nın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 9. Ukrayna’da Gezilecek 10 Yer
 10. Ukrayna için Pasaport Vizeye Gerek Yok, Nüfus Cüzdanı Yeterli
 11. Ukrayna Nasıl Gidilir?
 12. Ukrayna Aşk Tüneli
 13. Kiev ve Batum’da Sahte Tur Rehberlerine Dikkat
 14. Kiev Zhulhany Hava alanı Merkez Arası Nasıl Gidilir, Ulaşım
 15. Kiev Otelleri ve Kiev Otel Fiyatları

Gezilecekyerler.com belirtmeliyiz ki, Kiev’de rehber olduğunu iddia eden ve yasal bir şekilde çalışmayan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu tip insanlardan uzak durmalısınız. Aksi halde dolandırılmanız içten bile değildir.

13 YORUMLAR

 1. Bence bu şehir sırf Türkler ve Azeriler için kurulmuş 🙂 Gerçekten de Ukrayna şehrine vize olmaması nedeniyle herkes burada 🙂 Kızlar harika 🙂 Fakat size tavsiyem gelmeden önce mutlaka Rusça öğrenmeye çalışın. Çok ekmeğini yiyeceksiniz.

 2. Kiev bana göre efsane bir şehir. Gerçektende şehirde kulüp desen var, güzel kız desen var. Var oğlu var. Tek sıkıntısı çalışan kız çok. Onlara ve taşıdıkları hiv virüsüne dikkat etmek lazım. Benim nacizane gençlere önerim şapkasız çıkmayın abi. Sonra hayatınızı karartıp pişman olursunuz. Bunun dışında şehrinde tadını çıkarın.

  • Hocam bence Kiev’e yazın gitmelisiniz. Fakat uçak biletlerinin en ucuz olduğu zaman dilimi kış aylarıdır. Fakat nacizane görüşüm gece hayatını sevenlerin biraz paralı olması yeridir 🙂

 3. Merhaba,
  Bir haftadır kievdeyim bu bloğu okuyan arkadaşlara tavsiyelerim olacak dönünce bir blog üzerinden Arkadaşlar sizden ricam kieve saygı gösterin kadınlarına ortamlarına saygı gösterin çok özür dileyerek söylüyorum Türkleri Abaza Takımı olarak görüyorlar saldıray tipli bir sürü türk var arkadaşlar biraz ağır olun biz türküz öküz gibi saldırmayın herşeye alınanlar alınsın sizin yüzünüzden insanlar türklerden çekinir olmuş güvenmiyorlar kurunun yanında yaşıda yakıyorsunuz Hintliler bile daha cool davranıyor saygı görüyorlar daha çok söyleyeceğim var eğelnemeye gidiyorsanız gidin eğelenin zaten her ortam kendiliğinden oluşuyor bide dil bilmeyen abaza takımı gelmeyin kardeşim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz