Kırklareli Otelleri ve Kırklareli Otel Fiyatları
Kırklareli Otelleri ve Kırklareli Otel Fiyatları

Kırklareli Otelleri ve Kırklareli Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı konaklamalarda işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kırklareli 351.684 Nüfusu ile Marmara Bölgemizin şirin bir ilidir. Eski adı Kırık kilise olan Kırklareli aynı zamanda tarihi bir şehrimizdir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunur. Bunun dışında Kırklareli aynı zamanda bir sanayi kentidir. Bu nedenle yıl boyunca çok kişi ve iş ve turizm amaçlı buraya seyahat etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde çok sayıda konaklama yeri bulunur. Kırklareli ilimizin merkezinde kalmak isteyenler için her bütçeye uygun otel ve pansiyonlar bulunmaktadır. yine kalabalık aileler için haftalık olarak kiralanan evlerde bulunmaktadır. yine yaz turizmi ile birlikte parlanan Demirköy ilçesindeki İğneada ve Vize İlçesindeki Kıyıköyde 3,4 ve 5 yıldızlı oteller bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Kırklareli Otelleri ve Kırklareli Otel Fiyatları

1-Bakucha Vineyard Hotel & Spa: Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, modern bir binada yıl boyunca konuklarına hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika manzaralı bir restoran bulunur. Bunun dışında yemyeşil bir bahçe ve bahçenin içerisinde bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Endorfina Hotel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Odaları harika deniz manzarasına sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kıyıköy Resort Hotel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Bu otel, deniz manzaralı havuzu ve restoranıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Birbirinden harika 24 odası bulunur. Hayvan dostu olarak da bilinen bu otel sevdiklerinize birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İğneada Resort Hotel & Spa: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde  kapalı yüzme havuzu, sauna, otantik Türk hamamı, buhar odası ve sağlıklı yaşam merkezi bulunur. 5 yıldızlı bu şık ve konforlu mekanda sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Huzur, sağlık ve tatil adına aradığınız her şey elinizin altında durmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Lozengrad Hotel: Kırklareli şehir merkezinde  yer alan bu otel, 2015 yıllında hizmette açılmıştır. Otelin birbirinden şık ve zarif bir şekilde dizayn edilen 50 tane odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Kırklareli Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-İğneada Yakamoz Pansiyon: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Ev sıcaklığında bir konaklama yeri isterseniz burası sizin için doğru adres olabilir. Uygun fiyatta burada kalıp tatil keyfinizi çıkarabilirsiniz. Bu pansiyon hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0537 611 62 85 numaralı telefonla iletişime geçin.

2-İğneada Motel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Bu konaklama yeri 2015 yıllında baştan sona kadar yenilenmiştir. Otelin birbirinden güzel 16 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Meltem Hotel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 120-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için(0288) 692 21 10 numaralı telefonla iletişime geçin.

4-Kıyıköy Damla Apart Pansiyon: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada ev konforunda bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kıyıköy Limon Otel: Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy Beldesinde bulunur. Harika bir deniz ve doğa manzarasına sahip bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Kırklareli Gezi Rehberi Hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. <<  Kırklareli Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here