Kent Plaza Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Kent Plaza Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Kent Plaza Avm Nerede, Nasıl Gidilir?Konya ili, Selçuklu ilçe sınırında yer alan Kentplaza Avm, 16 Kasım 2012 tarihinde hizmette açılan şehrin en büyük ve en renkli alışveriş merkezidir.

Yaklaşık 110 bin metrekarelik alana sahip Konya Kentplaza Avm, bünyesinde 45 bin metrekare mağaza alanı, 1750 araçlık otopark kapasitesi ve 6500 m2’lik spor alanı bulunur. Burada birbirinden renkli 160 mağaza, 11 salonluk dev sinema salonları, eğlence ve oyun alanları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir alışveriş ve eğlence keyfini yaşayabilirsiniz. Mevlana Şehri Konya’da alışveriş ve eğlence denilince akla ilk gelen yerdir. Oldukça renkli bir binası bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Konya’ya gelipte buraya uğramadan dönmek büyük bir kayıp olur.

Kent Plaza Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Kent Plaza Avm, Konya’nın Selçuklu ilçesine bağlı Bedir Mahallesi, Ataseven Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Kent merkezden kalkan servislerle buraya ulaşım sağlamanız mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz