Madam Martha Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?
Madam Martha Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un son zamanlardaki en popüler adreslerinden biri olan Madam Martha Koyu Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap arayacağız. Ayrıca Madam Martha Koyu ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız.

Eski adıyla Halikya olan Madam Martha Koyu, Yeşille mavinin buluştuğu muazzam bir yerdir. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi akın eder. Özellikle Nisan ayından itibaren birçok genç kamp kurmak amacıyla buraya gelir.

Burada deniz, doğa, yeşillik, huzur adına ne ararsanız bulursunuz. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca buraya gelirseniz koyun acıklı bir hikayesi var. Bu hikayeyi dinlemeden burayı terk etmeyin. Sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir kamp keyfi yaşamak isterseniz burayı tercih edebilirsiniz.

Madam Martha Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Madam Martha Koyu, İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı  Burgazada da bulunur.  Yassıada’nın tam karşısında yaklaşık 1 km’lik alan kaplamaktadır. Buraya ulaşmak için İstanbul- Kadıköy veya Beşiktaş- Eminönü- Bostancı vapur iskelelerinden vapura binin. Burgazada Vapur İskelesinde inin burada yolu takip ederek biraz yürüyün koya ulaşmış olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here