gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Midilli Otelleri ve Midilli Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Umarım bu yazı, iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarım.

Midilli Otelleri

Midilli, Ege Denizi’nin kuzeydoğusunda yer alan, bir Yunan adasıdır. Bu ada Türkiye’nin Ayvalık ile Burhaniye ilçelerine oldukça yakın bir konumda bulunur.

Ada, doğal güzellikleriyle bilinmektedir. Bu nedenle her yıl yaz sezonunda dünyanın birçok yerinde insanlar buraya akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü adanın birçok bölgesinde her bütçeye uygun konaklama alnı bulunur.

Buraya gelip sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size önereceğim. Umarım memnun kalırsınız. İşte o konaklama yerleri…

Midilli Otel Fiyatları

1-Blue Sea Hotel: Midilli ana limanı ve deniz manzarasına bu 3 yıldızlı otel, yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı konuk ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Bulunduğu konum nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-100 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Heliotrope Hotels: Midilli’nin Vareia bölgesinde yer alan 4 yıldızlı otel, Vigla Plajı’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Tüm odaları deniz manzaralı olup otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-90 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Pyrgos of Mytilene Hotel: Midilli Limana 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan 4 yıldızlı otel, 1916 yılından kalma restore edilmiş tarihi bir binadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Otelin şık odaları, Panoramik manzaralı terası ve eğlencenin dorukta olduğu gece hayatı ile konuklarını ağırlamaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-80 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Olympias Boutique Hotel: Midilli’nin Efstratiou Vostani bölgesinde yer alan 4 yıldızlı bu otel, 1924 yıllında inşa edilmiş tarihi bir konaktır. Otel bünyesinde harika bir bahçe bulunur. Yine bahçe manzaralı bir teras ve gece hayatı yaşayacağınız bir bar bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-70 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Lasia Hotel: Midilli’de yer alan bu 3 yıldızlı otel; Bünyesinde bulunan temiz odaları, harika manzaralı terası ve birçok farklı hizmet olanağı ile yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-60 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

Midilli Ucuz Otelleri

1-Studios Maro: Skala Kallonis’teki plaja oldukça yakın bir konumda bulunup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 15-20 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Elvira Rooms: Midilli’nin Petra Port bölgesinde yer alan bu otel, bünyesinde harika manzaralı bir teras bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 20-25 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sonia Studios: Midilli’nin Nees Kidonies bölgesine 3 km uzaklıkta yer alan bu otel, plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Odaların tümü deniz manzaralı olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 25-28 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Morfoula: Midilli’nin Vatera bölgesinde yer alan bu konaklama yeri, plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin balkona açılan odaları bulunur. Otel bünyesinde harika bir restoran bulunur. Otelin odaları harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 25-29 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ta Skina Studios: Midilli’nin Nees Kidonies bölgesine yaklaşık 3 km uzaklıkta yer alan bu otel, Ege Denizi manzaralı odalarıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Plaja ise oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 25-30 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında adanın Middili Limanı, Molivos, Petra, Kalloni ve Eresos gibi bölgelerinde konaklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here