Pattaya Otelleri ve Pattaya Otel Fiyatları

Pattaya Otelleri ve Pattaya Otel Fiyatları ile ilgili uzun bir yazı kaleme aldık. Bu yazı turistik seyahatinizde size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Pattaya, Güneydoğu Asya ülkesi olan Tayland’a bağlı önemli şehirlerden biridir. Özellikle renkli ve hareketli gece hayatı ile yılda çok sayıda turist çekmeyi başarmaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehirde çok sayıda konaklama imkanı bulunuyor. Özellikle şehrin kalbi atıldığı yer olan Walking Street caddesi üzerinde çok sayıda otel, hostel ve günübirlik evler bulunur. Burada gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz. Pattaya şehri oldukça ucuz bir turistik şehirdir. Bu nedenle ücret konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı umuyorum. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Böylece işinizi daha sağlama almış olursunuz. Daha uygun konaklama yerleri için rezervasyon yaptırmanıza pek gerek yok. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Pattaya Otelleri ve Pattaya Otel Fiyatları

1-Amari Ocean Pattaya: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otel, yıl boyunca harika hizmet olanaklarıyla konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-170 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Baraquda Pattaya: Pattaya şehir merkezinde yer alan bu otel, Bünyesinde Fitness ve spa merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 75-150 EUro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hilton Pattaya: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otel, bünyesinde 4 restoran, fitness ve spa merkezi bulunur. Odaları oldukça temiz ve şık görünmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir. Huzurlu bir tatil için her şey burada mevcuttur.

4-Hotel Mera Mare: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otel, bünyesinde başta fitness merkezi, aile odaları ve harika lezzetler sunan restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Wave Hotel Pattaya: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otel bünyesinde harika bir havuz, aile odaları, fitness ve sağlık merkezi bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-190 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

Pattaya Ucuz Otelleri

1-Asia Backpackers: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan 2 yıldızlı bu otel bünyesinde bar, ücretsiz İnternet ve temiz odalar bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 8-9 Euro ücret ödemeniz gerekir.

2-Rossarin Seeview @ Sukhumvit Pattaya 20: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan  2 yıldızlı bu otel bünyesinde özel banyo ve şık odalar bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 8-10 Arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Malee Pattaya 3: Pattaya kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Bünyesinde restoran ve bar bulunuyor. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 10-15 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-East Suites: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan  2 yıldızlı bu otel, çiftler için oldukça uygun bir yerdir. Odaları oldukça şık ve temizdir. Otelde konuklarına birçok hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 20-40 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Shivani Residence: Pattaya’nın chonburi bölgesinde yer alan  3 yıldızlı bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bünyesinde harika gece mekanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 20-50 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here