Riva Otelleri ve Riva Otel Fiyatları

Riva Otelleri ve Riva Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Riva ya da Çayağzı, İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.  Karadeniz sahilinin en güzellerinden birini saklar içerisinde. Buraya yıl içerisinde çok sayıda yeri ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir zorluk yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama yerleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta  konaklama yeri bulursunuz.. Şimdi Riva’da bulunan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Riva Otelleri ve Riva Otel Fiyatları

1-Riva’s Club: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva Beldesinde bulunur. Birbirinden güzel 19 butik otel odası bulunur. Ayrıca otel bünyesinde birçok farklı hizmetle misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Taşlıhan Restaurant & Butik Otel: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde havuz ve restoran olmak üzere birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Rhebas Hotel: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva Beldesinde bulunur. 1986 yıllından berri hizmet vermeye devam etmektedir. Huzur arayanların akın ettiği bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hürrem Sultan Konağı: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva Beldesinde bulunur. Kentin karmaşasından uzak, Karadeniz’in tertemiz havası ile iç içe, huzur dolu bir tatil yapmak isteyenlerin akın ettiği bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Legend Riva Spa: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva Beldesinde bulunur. Ev konforunda bir konaklama isteyenlerin gelebileceği bir yerdir. Harika bir manzarası bulunur. Burada kalıp harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Buraya gelipte memnun kalmayanı görmedim duymadım.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here