Şarköy Otelleri ve Şarköy Otel Fiyatları
Şarköy Otelleri ve Şarköy Otel Fiyatları

Şarköy Otelleri ve Şarköy Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir konaklama yazısını ele aldık. Bu yazı iş ve tatil seyahatinizde sizin pusulanız olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Şarköy Tekirdağ’a bağlı bir ilçedir. Şarköy ilçesi Tekirdağ il merkezine 93 km uzaklıkta yer almaktadır. Sahil kenarında kurulu olan Şarköy ilçesi çok sayıda ziyaretçi almaktadır. Buraya gelenler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü ilçe merkezinde ve sahil kenarında çok sayıda otel, pansiyon ve apart daire bulunur. Burada her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekir. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Şarköy Otelleri ve Şarköy Otel Fiyatları

1-İğdebağları Ganohora Otel: Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine bağlı İğdebağları Köy Yolu 2.Kmsinde bulunur. 24 yatak kapasiteli olan bu otelimizde yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde havuz, bahçe ve teras bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Beyaz Balina Otel: Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde hizmet veren bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel,  kapalı açık restaurantı ve birbirinden güzel 36 odasıyla konuklarına muazzam hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Elit Park Butik Otel: Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika yemyeşil bir bahçe bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip har,ika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sohbet Motel: Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine bağlı Sarıpaşa caddesi üzerinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kaan Pansiyon: Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, Sarıcapaşa Caddesi üzerinde bulunur. Denize 15 metre uzaklığında yer alır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Ev konforunda bulunan otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Moda Pansiyon – Apart : Tekirdağ‘ın Şarköy ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, Sarıcapaşa Caddesi üzerinde bulunur. Denize 15 metre uzaklığında yer alır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip uygun fiyatta ailecek konaklayabilirsiniz.Ev şeklinde olan 2+1,3+1 Gibi deniz manzaralı dairelerde gecelik 150 ile 350 tl arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz