Şişli Otelleri ve Şişli Otel Fiyatları
Şişli Otelleri ve Şişli Otel Fiyatları

Şişli Otelleri ve Şişli Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Modern bir ilçe olan Şişli’de çok sayıda alışveriş merkezleri, kültür ve sanat merkezleri, tarihi eser ve doğal yerler bulunmaktadır. Bu nedenle yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi buraya gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok bölgesinde her bütçeye uygun çok sayıda konaklama imkanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Şişli Otelleri ve Şişli Otel Fiyatları

1-Keten Suites Taksim: İstanbul Şişli’de yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanağı sunmaktadır. Otel bünyesinde başta fitness merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Birçok tarihi yapıya ve doğal güzelliğe yakın bir konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 3000-4200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli: İstanbul Şişli’de yer alan Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli, konuklarına 291 odasıyla harika hizmet olanağı sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1100-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Fairmont Quasar İstanbul: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, toplam 209 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-The Sofa Hotel İstanbul: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde yer alan bu otel, 5 yıldızlı lüks ve konforlu bir konaklama yeri olup yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde SPA merkezi ve masaj olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 700-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Overland Residence: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Harbiye semtinde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca birçok olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şişli Ucuz Otelleri

1-Arach Hotel Harbiye: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Harbiye semtinde yer alan bu otel, Modern ve şık dekorasyonu ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Payidar Suites: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, Harika bir bahçesi bulunur. Tesise 15 dakika yürüme mesafesinde yer alan bu otel yıl boyunca hizmette açıktır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Cumbalı Plaza Hotel: İstanbul Şişli’de yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-AG Şişli Hotel: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, Modern dekorasyonu ve şık tasarımı ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Derpa Suite Hotel: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Osmanbey semtinde yer alan bu otel, konuklar tesis bünyesinde bulunan SPA merkezi gibi hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here