Tirilye Otelleri ve Tirilye Otel Fiyatları
Tirilye Otelleri ve Tirilye Otel Fiyatları

Tirilye Otelleri ve Tirilye Otel Fiyatları ile ilgili merak edilenlere cevap bulmaya çalıştık. Umarım işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Tirilye, Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı bir beldedir. Diğer bir deyişle Eski bir Rum Köyüdür. Tirilye beldesi, Bir yanı deniz, bir yanı yemyeşil tepelerin olduğu harika bir yerdir. Buraya gelenler harika bir tatil keyfi yaşarlar. Her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen bu köy görülmeye değerdir. Buraya yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü köyde birçok konaklama imkanı bulunmaktadır. Burada çok sayıda butik otel ve pansiyon bulunur. Günlük 100-250 TL arasında değişen fiyatlarla burada uygun bir konaklama yeri bulabilirsiniz. Buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın derim. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Trilye Otelleri ve Trilye Otel Fiyatları

1-Trilye Kaplan Hotel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur. Sahile yaklaşık 400-500 metre uzaklıkta bulunur. Buraya iş ve turistik amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Bu şık ve konforlu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Akide Butik Pansiyon: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda bulunur. Ev konforunda bir hizmet anlayışıyla bu konaklama yeri tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı  180-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Tirilye Evi Butik Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda yer alan bu otel, yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hera Otel Restoran: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur. 2015 yıllında hizmette giren bu otel, 7 farklı renkte harika bir şekilde dizayn edilmiştir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Çınar Motel Trilye: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu motel, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Ev sıcaklığında bir konfor için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Tirilye Şehzade Butik Otel: Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Tirilye Beldesinde bulunur.  En yakın plaja yaklaşık 100 metre uzaklıktadır. Otelin muhteşem bir terası birde manzarası bulunur. Burada sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Tirilye Köyü Nerede, Nasıl Gidilir, Konaklama İmkanları, Yeme-İçme, Alışveriş & Gezi Rehberi hakkında bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Tirilye Nerede, Nasıl Gidilir, Konaklama İmkanları, Yeme-İçme, Alışveriş & Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here