gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Çanakkale Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde turizm ve öğrenci şehri olduğundan dolayı gece hayatı parlak ve eğlencelidir. Burada birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Çanakkale 519.793 toplam nüfusu ile Marmara Bölgemizde bulunan turistik bir ildir. İlimizin turistik bir il olması ve bunun yanında öğrenci sayısı çok fazla olması gece hayatını hareketli bir hale getirmiştir.

Göz at ;

 1. Çanakkale Gezilecek Yerler
 2. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
 3. Çanakkale Gece Hayatı
 4. Aynalı Çarşı
 5. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
 6. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 7. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 8. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
 9. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü
 10. İstanbul’dan Gökçeada’ya Nasıl Gidilir?

Özellikle Fetvahane Sokakta birçok gece mekanı bulunmaktadır. Yine birçok ilçesinde gece hayatı için mekanlar bulunur. Buraya gelenler gönül erince eğlenmektedirler. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Umarım memnun kalırsınız.

Çanakkale Eğlence Hayatı

Duvar Cafe Bar: Çanakkale ilimizin kalbinde yani  Fetvane Sokakta bulunur. Burası cafe, restoran , bar ve gece eğlencesi ne desen yerini dolduracak tipte bir mekandır. Alkolü ve alkolsüz içecekleri bulunur. Burada harika ses sanatçıların sesinde canlı müzik bulunur. Bir eğlence için istediğiniz her şey burada bulabilirsiniz.

Hayal Kahvesi: Çanakkale merkezde bulunan bu mekana genellikle üniversite öğrencileri takılır. Ortamı gayet hoş, Personeli gayet güler yüzlü ve canlı müziği harikadır.

BarDuck Cafe&Bar: Çanakkale ilimizin popüler sokağı olan Fetvane Sokakta bulunur. İlimizin nezih mekanlarından biridir. Kafa dinleyip gece eğlenebileceğiniz bir mekandır.

Bunun dışında ilimizde bulunan bazı mekanlarda şunlardır. İlimizde gece hayatı sizi memnun edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın sadece kendinizi Çanakkale gece hayatına teslim edin.

 • Macleren’s Irish Pub
 • Sise Bar
 • Asmalı Konak Biranesi
 • Taksim Cafe & Bar

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here