Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları

Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gelibolu Otelleri

Gelibolu; Çanakkale iline bağlı bir ilçedir. Gelibolu ilçesi; Çanakkale il merkezine 50 km uzaklıkta yer almaktadır. Çanakkale Savaşlarının geçtiği Gelibolu Yarımadasının her köşesinde tarihe dair bir şey bulmak mümkün.

Göz at ;

  1. Çanakkale Gezilecek Yerler
  2. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
  3. Çanakkale Gece Hayatı
  4. Aynalı Çarşı
  5. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
  6. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
  9. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü
  10. İstanbul’dan Gökçeada’ya Nasıl Gidilir?

Gelibolu Yarımadası yeşil bir tabiata sahip, sakin ve huzurlu bir yerdir. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçe merkezinde ve tarihi yerlerde birçok konaklama yeri bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Gelibolu Otel Fiyatları

1-Halil Tuna Otel: Çanakkale’nin Gelibolu yarımadası üzerinde yer alan Halil Tuna Otel, deniz sıfır bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel 12 harika odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Milestone 1915: Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine bağlı Camiikebir Mahallesi, Kore Kahramanlar Caddesi üzerinde bulunur. Otelle ilk baktığınızda gözünüze üç şey çarpar. Modern bir dizayn şekli, Tarihi dokusu ve harika manzarasını görebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Taş Konak Boutique Hotel: Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine bağlı  Hoca Hamza Mahallesi Kemal reis caddesi üzerinde bulunur. Bütün yıl hizmette açık olan bu otel konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hamzakoy Blue Park Hotel: Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine bağlı Hamzakoy mevkiinde bulunur. Denize oldukça yakın bir yerde bulunur. Birbirinden harika 27 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gallipoli Konukevi: Çanakkale’nin Gelibolu mevkiinde yer alan Gallipoli Konukevi, 85 yıllık tarihi bir binada konuklarını ağırlamaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here