PAYLAŞ
Çankırı Gece Hayatı eğlence hayatı ve geceleri

Çankırı Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak cafelerden ve Yaran meclislerinde geçer. Bunun dışında çok az sayıda bar ve disco bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder.

Çankırı 183.880 toplam nüfusu ile Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunur. Çankırı İç Anadolu Bölgemizin en az nüfusa sahip illerinden biridir. Yine gelişmişlik olarak en az gelişen illerinden biridir. Bütün bunlar gece hayatını olumsuz etkilemektedir. İlimizin merkezinde birçok cafe ve bir elin parmağını geçmeyecek barlar bulunur. Bunlar dışında Çankırı ilimizin kendine has bir gece kültürü vardır. Burada yerel halk toplanır. Yaren Meclisleri denilen bir mecliste çeşitli oyunlar oynanır. Çeşitli etkinlikler yapılır. Yerel halk tarafında iyice benimsenmiştir. Hatta dışarıda giden ziyaretçilerinde sıkça uğradıkları meclislerdir. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız.

Çankırı Yaren Kültürü

ÇANKIRI GECE HAYATI

Prestige Bar: Çankırı kent merkezinde bulunur. Çankırı da yaşayan halk, öğrenciler ve dışarıdan gelen ziyaretçilerin ilk uğradıkları mekandır. Burada çok hoş bir ortam var. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. 

Farika Cafe & Bistro: Çankırı ilimizde bulunan bu mekan bir harikadır. Mekanda bulunan yiyecek ve içecekler kesinlikle tadına bakılmalı. Buraya gelen bir daha gelmek istemektedir. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Çankırı Gece Hayatı eğlence hayatı ve geceleri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here