gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Çınarcık Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Disco, cafe ve Gece kulübünde geçmektedir. Bu mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam etmektedir.

Çınarcık ilçesi Yalova ilimize bağlı 6 ilçesinden biridir. Çınarcık Marmara’nın incisi olarak bilinmektedir. Gerçekten de oraya gittiğimizde siz de şahit olacaksınız bu ilçe adeta saklı bir cennet Marmara’nın incisi olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Göz at ;

 1. Yalova Gezilecek Yerler
 2. Yalova’da Gezilecek 10 Yer
 3. Yalova’nın İlçeleri
 4. Yalova Gece Hayatı
 5. Yalova Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Yalova Termal Otelleri ve Yalova Termal Otel Fiyatları
 7. Yalova Otelleri ve Yalova Otel Fiyatları
 8. Sudüşen Şelalesi
 9. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Yalova Atatürk Köşkü
 11. Çınarcık Gece Hayatı
 12. Çınarcık Otelleri ve Çınarcık Otel Fiyatları

İstanbul ilimize yakın olan bu ilçe 2 saatlik bir yolculuktan sonra  kendimizi bu ilçemizde bulabiliriz. Çınarcık İlçesi denince akla tamamen deniz turizmi ve doğal güzellikler gelmektedir. Buraya geldiğinizde kendinizi Bodrum,çeşme yada Alanya’da farksız hissetmeyeceksiniz.

İlçe adeta gizli cennettir. İlçe nüfusu kış aylarında 28 bin civarında iken yaz aylarında 300 bini bulmaktadır. Bu sayı bile yılda ne kadar turist geldiği anlaşılmaktadır.

İlçemizin gece hayatına bakacak olursak özellikle yaz mevsiminde gece hayatı çok parlak olmaktadır. Burada birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam eder. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

ÇINARCIK EĞLENCE HAYATI

Club Kio: Çınarcık ilçesinde bulunan bu mekan eğlencenin merkezi olarak bilinir. Özellikle burada şarkı söyleyen ses sanatçıları bir harikadır. Ortam rahat ve her şeyden önemli müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Kale Club: Yalova İlimizin Çınarcık ilçesine bağlı Harmanlar Mahallesi, Poyraz Caddesinde bulunur. On numara bir mekandır. buraya gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Cafe Kırmızı: Yalova İlimizin Çınarcık ilçesine bağlı Vali Akı Caddesinde bulunur. İlçemizin en nezih ve gözde mekanlarından biridir. Eğlenmek isteyenlerin adresidir.

Mojito Club: İlimizin Çınarcık ilçesinde bulunur. Deniz kenarında bulunan bu mekan bir harika. Özellikle müzik için buraya gelinir. Canlı müzik ve alkol eşliğinde çılgınca eğlenebilirsiniz.

Ambiance Cafe: İlimizin Çınarcık ilçesinde bulunur.İlçemizin en nezih mekanlarından biridir. Her gece burada canlı müzik eşliğinde sabaha kadar doyasıya eğlenebilirsiniz. Mekan harika olup güler yüzlü personelleri ile gecenize renk katacaktır. 

Bunlar dışında sahil kenarında ve merkezde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda gece hayatınıza rennk katabilirsiniz. Ya da sahil kenarında yürüyüp gece deniz kokusunu doyasıya içinize çekebilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here