gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Dresden Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı  denilince akla şüphesiz ilk yer Elbe nehrin kıyısında bulunan açık hava dansları ve burada bulunan gece mekanları gelir. Bu mekanlarda eğlence bazen gece gündüz hiç durmadan devam eder.

Dresden, Almanya’nın Saksonya eyaletine bağlı bir kenttir. Bu kent Elbe nehrin kıyısında kurulmuştur. Bu şehirde birçok sanat galerisi bulunmaktadır. Bu şehre dünyanın birçok yerinde çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Şehrin gece hayatı da oldukça parlak ve hareketli geçmektedir. Elbe nehrin kıyısında birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile devam eder. Bunun dışında Aldstadt ve Neustadt bölgelerinde gece hayatı için çok sayıda gece mekanı bulunmaktadır. Özellikle gece hayatı Neustadt bölgesinde yoğunlaşmıştır. Şimdi şehirde bulunan gece mekanlarına göz gezdirelim. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

DRESDEN GECE HAYATI

Downtown Dresden Nightclub

Neustadt bölgesinde bulunur. Şehrin en popüler gece kulübüdür. Buraya her gece çok sayıda kişi eğlenmek için gelir. Harika bir mekan özellikle DJ performansları ve canlı müzikle gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Lezzetli kokteyller ve kaliteli müziklerle iyi bir gece geçirmek isteyenlerin mekanıdır.

Adres: Katharinenstraße 11-13, 01099 Dresden, Almanya
Telefon: +49 351 8115587

Blue Note

Şehirde bulunan bu mekanda harika bir gece yaşayabilirsiniz. Özellikle Caz müzik sevenler için bulunmaz bir mekandır. Ortam gayet sıcak ve samimidir. Ben gecemi daha uzun geçirmek istiyorum diyorsanız işte size adres

Adres: Görlitzer Str. 2B, 01099 Dresden, Almanya
Telefon: +49 351 8014275

BARoom

Şehirde bulunan bu mekana gidip hareketli bir gece yaşayabilirsiniz. Bu mekan daha çok sıra dışı lezzetli kokteylleri ile bilinir. Buraya gelirseniz unutmayacağınız güzel bir gece yaşarsınız. Sevdiklerinizle sanat şehri Dresden kentinde bu mekanı tercih edebilirsiniz. 

Peanuts Bar

Elbe nehri kıyısında bulunan bu mekan harika bir gece yaşatmak için doğru bir adrestir. Hilton’un köşesinde yer alan bu mekan güzel bir nehir manzarası eşliğinde içkinizi yudumlarken müziklerle adeta kendinizden geçebilirsiniz.

Adres: Brühlsche Gasse 1, 01067 Dresden, Almanya

Telefon: +49 351 8642838

Bärenzwinger

Elbe nehrin kıyısında bulunan bu mekan canlı müzik sevenlerin akın ettiği bir mekandır. Her türden müziğin çalındığı bu mekanda size harika bir gece yaşatacaktır. Özellikle DJ performansları ile gecenize renk katacaktır.

Adres: Brühlscher Garten 1, 01067 Dresden, Almanya

Telefon: +49 351 4951409

Karl May Bar

Şehirde buluunan en gözde barlarından biridir. Harika kokteyler ve canlı müzikle harika bir gece yaşayabilirsiniz. İçecekler kesinlikle harika. Ortam gayet nezih bir yer. Çalışanları desen çok cana yakın insanlar. Burada emin olun geceniz daha uzun sürecektir.

Adres: Taschenberg 301067 Dresden, Saksonya, Almanya
Telefon: +49 351 4912720

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here