gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Edirne Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri ülkemizin en parlak gece hayatının yaşandığı illerden biri olmaktadır. Burada birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam etmektedir.

Edirne 401.701 toplam nüfusu ile Marmara bölgemizin Trakya bölgesinde bulunan tarihi bir kenttir. İlimizin Trakya bölgesinde olması demek Avrupa’ya açılan kapı demektir.

Göz at ;

 1. Edirne Gezilecek Yerler
 2. Edirne Gece Hayatı
 3. Edirne’de Gezilecek 10 Yer
 4. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Edirne’den Yunanistan’a (İpsala Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 6. Edirne Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 7. Edirne Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Edirne Otelleri ve Edirne Otel Fiyatları
 9. Edirne Nerede?
 10. Karaağaç Tren İstasyonu
 11. Mimar Sinan’ın 10 Harika Eseri
 12. Selimiye Camii
 13. Kırkpınar Er Meydanı

İlimizin birçok göçmene ev sahipliği yapması, Tarihi dokusu nedeniyle buraya birçok turistin akın etmesi gibi sebepler ilimizin gece hayatını aktif bir şekilde yaşamalarına sebep kılmıştır.

Edirne, ülkemizde en çok alkol tüketilen illerin başında gelir.  Bu da gösteriyor ki ilimizin gece hayatı çok hareketli olduğunu gösteriyor. İlimizde birçok gece eğlencesi için mekan bulunmaktadır. Bunun dışında ilimizin kendine özgü gece eğlencesinden bahsetmek lazım.

Trakya bölgesine ait Alaturka müzik gece hayatını bir başka rengi olmaktadır. Alaturka müzik eşliğinde kurulan rakı sofralarında gece hayatına lezzet katmaktadır. Şimdi ilimizde bulunan bazı gece mekanları yazacağız. Buraya gittiğinizde bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

EDİRNE EĞLENCE HAYATI

Figüran Cafe&Pub: Edirne merkezinde bulunan bu mekan bir harikadır. Ortamı, personeli ve müziği gayet hoş. Buraya giderseniz memnun kalırsınız. Tavsiye ederim.

Cadde Bar: Edirne kent merkezde bulunan bu mekan ortamı gayet hoş. Trakya bölgesine ait müzikler dinlemek isterseniz burası tam size göre.

Orestia Bar: Edirne ilimizin Karaağaç Mahallesinde bulunur. Burası Canlı müziği ile ünlüdür. Haftanın yedi günü canlı müzik bulunur. Ortam gayet hoş.

Bunun dışında ilimizde bulunan bazı mekanlarda şunlardır.

 • Osso Bar
 • Dinlenti Pub
 • Barfly
 • Vanilya Bar
 • Ab-ı Hayat Meyhanesi

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here