Kadıköy Salı Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?
Kadıköy Salı Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en eski pazarlarından biri olan Kadıköy Salı Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız. Bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Güncel Not: Kadıköy Salı Pazarı Merdivenköy’den pazar alanından Hasanpaşa’da ki yeni yerine taşındı. Hadi hayırlı olsun.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Kadıköy Salı Pazarı, yıllarca alışveriş meraklılarını buraya çeken bir yerdir. Burada her türden ürün bulmak mümkündür. Pazarın nostaljik bir havası bulunur. Bu tarihi pazar, her hafta Cuma ve Salı günü kurulur. Mahşeri kalabalıkla alışveriş keyfi yaşanır. Buraya yolunuz düşerse mutlaka bu pazara uğrayın sevdiklerinize hediye alın.

Kadıköy Salı Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?

Kadıköy Salı Pazarı Merdivenköy’den pazar alanından Hasanpaşa’da ki yeni yerine taşındı. Hadi hayırlı olsun.

Eski not: Kadıköy Salı Pazarı, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Osmanpaşa Mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk başta Kadıköy Meydanı’na ulaşmanız gerekir. Burada kalkıp Fikirtepe yönüne giden mavi minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında yine metrobüsle ulaşım sağlamak için Uzunçayır  durağında inmeniz yeterlidir. Burada kalabalığı takip ederek pazara ulaşım sağlayabilirsiniz.

6 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here